بسیج محلات می توانند به مسئولین درشناسایی و حل مشکلات کمک کنند
1398/3/20
نماینده ولی فقیه در دیدار با سردارغیب پرور رئیس بسیج مستضعفین
بسیج محلات می توانند به مسئولین درشناسایی و حل مشکلات کمک کنند
نماینده ولی فقیه گفت: بسیج محلات به عنوان یک سرمایه اجتماعی هم می‌توانند مشکلات را حل و هم می‌توانند به مسئولین در شناسایی و حل مشکلات محلات کمک کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در دیدار با سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: بسیج محلات باید خدمت‌رسانی به مردم محله را انجام دهند یعنی هم مسائل محله را شناسایی کنند و هم آنها را پیگیری و حل کنند.
وی افزود: بسیج محلات به عنوان یک سرمایه اجتماعی هم می‌توانند مشکلات را حل و هم می‌توانند به مسئولین در شناسایی و حل مشکلات محلات کمک کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه بسیج محلات بسیج خدمت‌هاست گفت: اگر در بسیج محلات بتوانیم از توانمندی و تخصص  گروه‌های تخصصی در سایر اقشار بسیج از جمله بسیج جامعه پزشکی، بسیج اساتید، بسیج حقوق‌دانان و ... بهره بگیریم مطمئنا فعالیت‌های انجام شده در محلات تاثیرگذاری بیشتری دارد.
آموزش مریبان طرح صالحین اولویت بسیج باشد
حسینی‌شاهرودی به تاثیرگذاری طرح صالحین در بسیج اشاره کرد و گفت: طرح صالحین طرح خوبی است اما باید بصورت جدی روی مسئله آموزش مربیان این طرح کار شود.
وی تصریح کرد: سپاه ظرفیت‌های خوبی برای آموزش مربیان طرح صالحین دارد بنابراین باید از این ظرفیت در قالب دوره‌های چند روزه استفاده شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: اگر مسائل فرهنگی، دینی و ارزشی جامعه تقویت شود مطمئنا خیلی از مشکلات ما حل می‌شود.

آخرین کتاب ها