کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان بسیار آبرومندانه برگزارشد
1398/4/6
نماینده ولی فقیه در آئین تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان
کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان بسیار آبرومندانه برگزارشد
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: به‌برکت خون پاک شهدا، کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان بسیار آبرومندانه برگزار شد.با توجه به اینکه سرنگونی پهپاد و موضع رهبر فرزانه انقلاب در دیدار نخست‌وزیر ژاپن، آمریکا را به‌معنای واقعی تحقیر کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حضرت آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی عصر چهارشنبه در آئین تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: بنده نیز از همه متولیان برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی در استان قدردانی می‌کنم چرا که انصافاً همه فرماندهان و مسئولان سنگ‌تمام گذاشتند.
وی افزود: به‌برکت خون پاک شهدا، کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان بسیار آبرومندانه برگزار شد و همزمانی برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی با اعلام سرنگونی پهپاد آمریکا و کسب این افتخار ملی توسط فرمانده کل سپاه در بازتاب و ماندگاری کنگره بسیار نقش داشت.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان به سفر نخست وزیر ژاپن که به جای تیم اقتصادی گروهی از خبرنگاران خبره را برای مخابره خبرها و اعلام پیام ترامپ  همراه خود آورده بود، اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن،  ترامپ را در حد مذاکره و پاسخگویی ندانست که این امر نشان‌دهنده غرور ملی و اسلامی و  اقتدار ایران است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: سرنگونی پهپاد و موضع رهبر فرزانه انقلاب در دیدار نخست‌وزیر ژاپن، آمریکا را به‌معنای واقعی تحقیر کرد چرا که دشمنان تنها به‌دنبال سوءاستفاده‌های خاص خودشان بودند اما سران مزدورشان دستپاچه شدند.
آیت الله حسینی‌شاهرودی تأکید کرد: باید در این برهه حساس چنین برنامه‌های فرهنگی با همکاری و انسجام مسئولان تداوم داشته باشد چرا که در پیشرفت و تغییر نگاه‌ها به استان بسیار تأثیرگذار است.
کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان بسیار آبرومندانه و در شان مقام شامخ شهدا برگزار شد 
وی اظهار کرد: به برکت خون شهدا کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان کاری ارزشمند و بسیار آبرومندانه در شان مقام شامخ شهدا برگزار شد که این امر افتخار بزرگی را برای مردم استان رقم زد.
آیت الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به مقام بلند شهدا از منظر خداوند، اظهار کرد: خداوند متعال در  قرآن کریم آورده است که کسانی که در راه خدا جهاد می‌کنند و شهید می‌شوند خون آنها هدر نمی‌رود به شرطی که ما آنها را فراموش نکنیم خونشان اثرگذار خواهد بود که این امر مصداق فرمایش مقام معظم رهبری است که زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

آخرین کتاب ها