خبرنگاران در خط مقدم مبارزه با دشمنان هستند
1398/5/17
نماینده ولی فقیه در مراسم تجلیل از خبرنگاران کردستان
خبرنگاران در خط مقدم مبارزه با دشمنان هستند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمنان با تمام توان تبلیغاتی و رسانه ای خویش به دنبال القای یأس و ناامیدی در جامعه هستند و در مقابله با این توطئه ها اصحاب رسانه در خط مقدم مبارزه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان, آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران کردستان که به مناسبت روز خبرنگار برگزار گردید.  اظهار کرد: کل انقلاب اسلامی صحنه جهاد است و جنگ تحمیلی, مبارزات قبل از انقلاب و مبارزات با مزدوران دشمنان و فعالیت در عرصه های اقتصادی همگی صحنه جهاد بوده و عرصه خبرنگاری نیز در جمهوری اسلامی از این امر مستثنی نیست.

وی افزود: مسیر یا با خداست و یا با غیر خدا،  لذا عرصه رسانه بسیار مهم است و در شرایط مختلف برخی اقشار در خط مقدم هستند و یک عده نیز پشتیبانی کننده هستند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: از جایی که فرهنگ از همه چیز مهمتر است و کل فعالیت های انسان بر این اساس است.

آیت الله  حسینی شاهرودی افزود: تمام عزت ها در مسیر الهی محقق می شود و در زمان ما بحث خبر و اطلاع رسانی یک بحث اساسی است.

وی اظهار داشت: دشمنان با فضاسازی رسانه ای تلاش می کنند که دامنه تحریم هایشان را در اذهان مردمی چندبرابر کنند اما به فضل الهی و انسجام داخلی ما شاهد نقش بر آب شدن توطئه های دشمنان در لوای منویات مدبرانه رهبر معظم انقلاب هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان از وجود رهبر معظم انقلاب به عنوان نعمتی بزرگ برای ملت ایران نام برد که با سخنرانی ها و موضع گیری های مدبرانه شان تمامی توطئه های رسانه ای دشمنان را نقش بر آب می کنند.

آیت الله حسینی شاهرودی افزود: الان که در جنگ  اقتصادی و فرهنگی با دشمن قرار داریم  نیازمند مجاهدت های رسانه ای هستیم و رسانه ها در خط مقدم مبارزه با دشمنان هستند.

وی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه جایگاه ویژه ای دارند که هم می توانند خیلی مشکلات را حل کنند و هم می توانند مشکل آفرین باشند. لذا انتظار می رود اصحاب رسانه با درنظر گرفتن منافع ملی و وحدت جامعه،  موج آفرین باشند.

وی اظهار داشت: خبرنگاران با توکل و اراده در مسیر رشد و حل مشکلات مردم همت گمارند.

انتهای پیام/


آخرین کتاب ها