عاشورا حرکتی برای نابودی ظلم در تمامی دوران‌هاست
1398/6/18
نماینده ولی فقیه در تجمع بزرگ تاسوعاییان درسریش‌آباد
عاشورا حرکتی برای نابودی ظلم در تمامی دوران‌هاست
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: عاشورا حرکت و موجی است که از زمان حضرت آدم (ع) شروع شده و تا نابودی تمامی ظالمان درتاریخ ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز  در تجمع بزرگ تاسوعاییان درسریش‌آباد به پیوند نام احساس و عشق با نام امام حسین( ع) و شهدای دشت کربلا اشاره کرد و افزود: غیر ممکن است دوستدار امام حسین (ع) این نام های مقدس را به زبان بیاورد و دلش نلرزد و عشقش به جریان کربلا عمیق‌تر نشود.
وی با بیان اینکه در جریان کربلا بسیاری می خواستند با عقل و علم مسئله را حل کنند افزود: اگرچه نهایت عقل، درک و شعور در این حادثه به چشم می‌خورد اما یک رابطه زیبای عاشقانه بین عاشق و معشوق یعنی امام حسین (ع) و خداوند به چشم می‌خورد.
نماینده ولی فقیه با تاکید براینکه امام حسین (ع)  عهدی با خداوند بست و از همه هستی خود گذشت افزود: انسان هایی که با ایمان، بااخلاص، با خدا و متدین باشند خدا را با تمام وجود قبول دارند. 
آیت الله حسینی شاهرودی تأکید کرد: کربلا سرشار از صحنه‌های زیبا و عاشقانه‌ تنها برای خداوند بود و کسانی که در این مسیر قدم می‌گذارند در سایه عشق و شور حسینی چیزی جز زیبایی نمی بینند.
نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: این شور همه ساله شعله‌ورتر از قبل برگزار می‌شود و دشمنان خدا و قرآن و دین خدا را ناامید می‌کند.
وی تاکید کرد: این عشق حسینی است که حکومت عدل اسلامی را در سراسر جهان برپا می کند و روزگاری طرفداران فتنه را در سال ۸۸ و زمانی طرفداران سفیانی را در جنگ با داعش نابود  می‌سازد.
آیت‌الله حسینی شاهرودی تاکید کرد: موج عاشورا چنان گسترده شده است که به زودی استکبار را هم نابود خواهد کرد.

آخرین کتاب ها