زمان مسئولیت بهترین فرصت برای خدمت به خلق خدا و کسب رضای پروردگار است
1398/7/13
نماینده ولی فقیه درکردستان
زمان مسئولیت بهترین فرصت برای خدمت به خلق خدا و کسب رضای پروردگار است
نماینده ولی فقیه درکردستان گفت: هر مسئولیتی که به ما محول می‌شود، بهترین فرصت برای خدمت به خلق خدا و کسب رضای خداوند است و نباید در زمان مسئولیت پایبند به مال دنیا که فانی است شویم.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمدحسینی شاهرودی صبح پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: برگزاری این جلسات به دلیل مرور بر اصل وظایف و کارهای انجام شده و اینکه چه کارهایی باید انجام شود ضروری است.
وی افزود: باید این فرهنگ در جامعه جا بیافتد تا از زحماتی که در پست‌های مختلف کشیده می‌شود، تکریم و کارهای انجام شده در آن سمت پاس داشته شود.
آیت الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: در مسئولیت‌ها باید به نحوی عمل کنیم تا خداوند نیز از ما راضی باشد و با خیال راحت نسبت به آخرت زندگی کنیم.
نماینده ولی فقیه درکردستان اذعان کرد: هر مسئولیتی که به ما محول می‌شود، بهترین فرصت برای خدمت به خلق خدا و کسب رضای خداوند است و نباید در زمان مسئولیت پایبند به مال دنیا که فانی است شویم.
وی افزود: دفتر نماینده ولی فقیه در استان طبق حکم مقام معظم رهبری باید در راستای گسترش شریعت الهی و آرمان‌های اسلام و انقلاب کار کند.
حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: سعی شده در دفتر شرایطی فراهم شود تا به مشکلات مردم فارغ از اینکه مراجعه کننده چه کسی است رسیدگی کنیم.
وی ادامه داد: کسانی که زیر چتر نظام هستند باید در چهارچوب نظام جمهوری اسلامی و با هر عقیده و نگرشی که دارند فعالیت کنند.
نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا مشارکت مردم را در حضور پرشور و آبرومندانه را در انتخابات پیش‌رو بالا ببریم زیرا انتخابات شناسنامه نظام است. 
وی افزود: همه باید در بالا بردن امنیت کشور تلاش کنیم، زیرا در این موضوع فرقی ندارد که چه کسی متعلق به چه حزبی است.
حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان ردیف استخدامی دارد و از زیر شاخه‌های دفتر مقام معظم رهبری به حساب می‌آید، اظهار کرد: طبق حکم مقام معظم رهبری مسئولین نظام در استان ملزم به هماهنگی با دفتر نماینده ولی فقیه در استان هستند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی رضایی رئیس جدید دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان هم اظهار داشت: عزت نفس کلید هر عملکرد درست است و ما به دنبال سرعت در عمل هستیم چرا که زمان و وقت بالاترین سرمایه است. 
گفتنی است؛ در پایان این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام مهدی فرضی تجلیل و حجت‌الاسلام محمدعلی رضایی به عنوان رئیس جدید دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان معرفی شد.

آخرین کتاب ها