کوچک‌ترین تحرک دشمنان سبب نابودی آنان می‌شود
1398/7/13
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
کوچک‌ترین تحرک دشمنان سبب نابودی آنان می‌شود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمنان در صورت تعرض به خاک و مرزهای کشور، نابود می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان که به‌مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار شد با یاد و خاطره شهدای نیروهای مسلح، اظهار داشت: نیروهای نظامی و انتظامی با مقاومت، از خودگذشتگی، ایثار، شهامت و شهادت خود باعث شده اند تا این ملت در دنیا به عنوان ملتی بزرگ و شریف که در راه حفظ و حراست از مرزهای خود همواره حاضر هستند جان خود را فدا کنند، شناخته شود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه قرآن کتاب هدایت و برنامه زندگی انسان‌هاست، تصریح کرد: نیروهای مسلح باید با تبعیت از فرموده قرآن، با دشمنان اسلام و نظام مبارزه کنند.
وی گفت: نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی کسانی هستند که برای خدا و به نفع مردم قیام کرده و امنیت و آسایش مردم را تامین کرده‌اند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بیان کرد: نیروهای انتظامی و نظامی در راه خدا تلاش و مبارزه کرده و برای اجرای عدالت شهید شدند و نمونه‌های آن در سراسر کشور زیاد و قابل مشاهده است.
وی به فداکاری‌های نیروی انتظامی اشاره کرد و ادامه داد: این مجموعه‌ بیش از 3 هزار شهید داده تا مردم در آسایش باشند، بنابراین حضور آنها در صحنه‌های مختلف باعث آرامش مردم می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمنان در تلاشند امنیت مردم را از بین ببرند، گفت: خداوند همراه بندگان خدا از امنیت نام برده و مجموعه نیروهای نظامی باید به دو مسئله، ایجاد امنیت و رسیدگی به معیشت مردم توجه کند.
وی خاطرنشان کرد: در این شرایط کنونی که دشمنان به‌دنبال دسیسه و برهم زدن امنیت کشور هستند، خداوند آنچنان قدرتی به مردم و نیروهای مسلح داده که بدخواهان ناامید شده‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه هیچ کشوری اقتدار ایران را ندارد، عنوان کرد: دشمنان در صورت تعرض به خاک و مرزهای کشور، سیلی محکم می‌خورند و نابودی پهپاد آمریکایی این مسئله را ثابت کرده است.
وی با اشاره به نابودی کشتی انگلیسی گفت: انگلیس مظهر پلیدی‌ها بود که به راحتی توسط ایران نابود شد.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه باید شکرگذار این اقتدار باشیم، اظهار داشت: با هدایت و راهنمایی‌های رهبر فرزانه انقلاب، اقتدار کشور تامین شده است.
وی به توطئه‌های دشمنان اشاره کرد و افزود: دشمن با ایجاد جنگ روانی در جبهه اقتصادی برای ضربه به مردم و کشور وارد عمل شده که با راهنمایی رهبر فرزانه انقلاب، طرح آنها در حال شکست است و خود دشمن نیز بارها به این واقعیت اذعان کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: شاید تحریم‌ها برای ما مشکلاتی ایجاد کرده اما برکاتی از آن ظاهر شد که در بخش‌های مختلفی به خودکفایی رسیدیم و قطعا در سایر بخش‌ها به استقلال و قدرت می‌رسیم.
وی بیان کرد: بر اساس آمار بین‌المللی ما از نظر نظامی، قدرت اول منطقه هستیم و دشمن جرات هیچ تعرضی به ایران را ندارند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه سال‌ها در منطقه قدرت برتر بودیم، خاطرنشان کرد: باید با استفاده از ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های فراهم شده در استان، به حل مشکلات مختلف کردستان کمک کنیم.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی یادآور شد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری ما کاری جز گسترش و ترویج دین اسلام و رسیدگی به بندگان خدا نداریم و این قدرت برتر نظامی نشانه یاری خداوند است و قطعا فتح و پیروزی در جبهه های مختلف با امت اسلامی است.

آخرین کتاب ها