روز سیزده آبان روز استکبار ستیزی است
1398/7/14
نماینده ولی فقیه در کردستان
روز سیزده آبان روز استکبار ستیزی است
نماینده ولی فقیه در کردستان مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار در سیزدهم آبان را یک اجتماع و همایش رسمی و روز استکبارستیزی دانست و گفت: حضور و شرکت همه آحاد جامعه در یوم الله ۱۳ آبان ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حضرت آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی صبح امروز در نشست اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با موضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی برای راهپیمایی روز13 آبان اظهارداشت: حضور و همبستگی مردم در راهپیمایی روز سیزدهم آبان یک پشتوانه و اقتدار ملی کشور است. 
وی گفت: همه این مناسبت ها  هر کدام دارای یک پیام و ویژگی های خاصی هستند که دشمن  به روشی خاص و  به  شکلهای مختلف برای کمرنگ کردن آنها  تلاش می کند.
نماینده ولی فقیه با گرامیداشت روز 13آبان عنوان کرد: روز سیزده آبان باید گرامی داشته شود چون در این روز دانش آموزان زیادی مظلومانه در راه اهداف انقلاب اسلامی  توسط ایادی استکبار شهید شدند.
وی تصریح کرد: نباید به چنین مناسبت هایی سطحی و ساده نگریسته شود و اگر می خواهیم به سمت قله های پیشرفت بیشتری حرکت کنیم باید با  گرامیداشت چنین مناسبتی اقتدار ایران اسلامی وآمادگی خود را به منظور مقابله و ایستادگی در برابر استکبار  به نمایش بگذاریم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه ما در نظام اسلامی دولت و ملت نداریم گفت: همه دستگاه‌های دولتی هر کدام بخشی از نیروی مردمی را زیر پوشش خود دارند و باید پرچمدار و راهنمای مردم باشند.
وی تاکید کرد: در این روز همه اقشار جامعه اعم از شیعه و سنی، دانش‌آموز، دانشجو و دانشگاهیان، اصناف و بازاریان، روحانیون و .. باید حضور پررنگی داشته باشند.
آیت الله شاهرودی لازمه امنیت و آسایش و پیشرفت کشور را نیازمند اتحاد و همبستگی مردم و حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان دانست.گفت: حضور در صحنه تنها راه افزایش امنیت و اقتدار کشور، سرکوب توطئه‌ها و دسیسه‌های همیشگی دشمنان بر علیه نظام جمهوری اسلامی است.  
نماینده ولی فقیه در کردستان یادآور شد: امسال با توجه به جنگ اقتصادی و تحریم های دشمنان برعلیه کشور، باید تلاش شود حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله ۱۳ آبان باشکوهتر از گذشته باشد و اقتدار جمهوری اسلامی بیش از گذشته به جهانیان نشان داده شود.
وی اضافه کرد: در طول تاریخ نمایش حضور مردم توانسته است جلوی خسارات جانی و مالی زیادی را بگیرد، حتی پیامبر گرامی اسلام نیز در جنگ ها از این ابزار استفاده می‌کرد و جلوی جنگ و کشتار بیشتر را می‌گرفت.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه امروز ملت ایران منسجم تر از گذشته در مقابل دشمنان ایستاده و با استکبار سرسازش ندارد، بر برنامه ریزی‌های مناسب برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه و استکبار ستیزانه در روز ۱۳ آبان امسال تاکید کرد.
آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی خاطر نشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی که به حضور مردم نیاز بوده و برای استان و کشور حیاتی است، نقش بسزایی دارد.


آخرین کتاب ها