هفته دفاع مقدس فرصتی برای نشر و تقویت اهداف و ارزش‌های انقلاب است
1398/7/29
معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه درکردستان
هفته دفاع مقدس فرصتی برای نشر و تقویت اهداف و ارزش‌های انقلاب است
معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه، هفته دفاع مقدس فرصتی برای نشر و تقویت اهداف و ارزش‌های انقلاب دانست وافزود: دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بی‌بدیل فرزندان این مرز و بوم است و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی شاهرودی معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با حضورسرپرست مجتمع دخانیات کردستان و جمعی از مسئولان استانی، در مجتمع  دخانیات کردستان برگزار گردید.ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی با نثار خون خود سبب اقتدار، امنیت و عظمت ایران اسلامی شدند و باید ادامه‌دهنده راه شهدا و امام راحل باشیم.
وی با اشاره به  تحمیل هشت سال جنگ نابرابر توسط استکبارجهانی وایادی منطقه ای آنها به مردم و نظام اسلامی، دستاوردهای مثبت و ماندگار دفاع مقدس در تمامی زمینه ها را مرهون خون پاک شهیدان و رشادت و پایمردی های رزمندگان جان برکف دانست و بر پاسداری از این افتخارات تاکید نمودند.
معاون فرهنگی دفتر نماینده  ولی فقیه، هفته دفاع مقدس فرصتی برای نشر و تقویت اهداف و ارزش‌های انقلاب دانست و افزود: دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بی‌بدیل فرزندان این مرز و بوم است و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است.
وی با اشاره به پیروزی ملت ایران در برابر استکبار و غلبه بر رژیم فاسد پهلوی و دفاع شجاعانه در هشت سال دفاع مقدس بیان  داشت:  این حس و روحیه  شهادت طلبی و شهادت خواهی در وجود ملتی بود که بدون هیچ امکانات و ابزار جنگی توانست بر طاغوت و استکبار جهانی غلبه کند و به  پیروزی برسد.
سید مصطفی حسینی شاهرودی تصریح کرد: در دوران جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و از این‌رو مردم غیرتمند ایران در دفاعی مقدس از استقلال سرزمین و هویت دینی و ملی خود دفاع کردند.
وی گفت: علاوه برایثارگری های شیر زنان و غیور مردان در دوران خون و حماسه،  مادران، همسران و خواهران بسیاری نیز در صف مقدم جبهه از اعتقادات و سرزمین خویش دفاع می‌کردند.
معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان اذعان داشت: همه ما می‌دانیم دلیل پیروزی رزمندگان ما در ۸ دفاع مقدس روحیه ایثار و شهادت بود، روحیه‌ای که در شرایط کنونی کشور بیش از هر زمان دیگری به آن نیازمندیم و همه ما باید تلاش کنیم تا منافع ملی و مطالبات به‌حق مردم را بر خواست فردی، شخصی و خانوادگی ترجیح دهیم و این همان ایثارگری است که همواره به آن نیاز داشته‌ایم و نیاز خواهیم داشت.
 

آخرین کتاب ها