بهترین راهبرد در مقابل گستاخی‌های استکبار مقاومت است
1398/8/14
مشاور و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان
بهترین راهبرد در مقابل گستاخی‌های استکبار مقاومت است
مشاور و رئیس دفترنماینده ولی فقیه یکی دیگر از راههای مقابله با استکبار صبر و مقاومت دانست و افزود: بهترین راهبرد در مقابل گستاخی‌های استکبار مقاومت است و با وحدت و همدلی می توان در مقابل مستکبران ایستادگی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی رضایی مشاور و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه درکردستان در روز مبارزه با استکبار در شهر دیواندره  اظهارداشت: روز 13 آبان روزمبارزه و استواری ملت ایران در برابر ترفندهای استکبار جهانخوار است.
وی گفت: هر روزِ این انقلاب، یادآور حماسه ها و دلاوریهای جوانان این مرز و بوم بوده است. 13 آبان، روزی بزرگ در تاریخ ملت ایران به عنوان نماد و سمبل غیرت و از خودگذشتگی است و با نام «روز ملی مبارزه با استکبار» بر تارک تاریخ کشورمان می درخشد.
حجت السلام والمسلمین رضایی گفت: در واقع امريكا به عنوان نماد استکبار، امروز با جمهوری اسلامی ایران مشکل دارد چرا که ایران دست وی را از استراتژیک ترین منطقه خاورمیانه کوتاه کرده است. و به همین خاطر هیچ وقت دست از دشمنی و تحریم علیه ایران بر نمی دارد.
مشاور و ریاست دفترنماینده ولی فقیه درکردستان  با بیان اینکه این حرکت مردمی ملت ایران و انقلاب خونین آنان، شاهد وقایع و سرگذشت پر فراز و نشیبی بوده است.عنوان داشت: مردم صبور ایران در طی این انقلاب عظیم، دردها و رنجهای فراوانی را متحمل شده و با صبر و بردباری، حوادث عظیم و مقدسی را آفریدند.
وی تصریح کرد: نخستین اصل اساسی برای مبارزه با مستکبران زورگو، صبر و پایداری در برابر تهاجمات گسترده آنها  است و هر چه دشمن زورگو، قوی تر باشد، استقامت بیش تری را طلب می کند.


حجت الاسلام والمسلمین رضایی درادامه افزود:  ایران به عنوان کشوری استکبار ستیز در مقابل تمام ظالمان ایستاده و باآنان مبارزه مي كنند. و این افتخاری است که  ملّت و مردمش زير بار مداخله‌جويى و زورگويى های مستکبران نمی روند.


وی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه به زدن به انقلاب و نظام اسلامی،  یكی از مهمترین مولفه های مبارزه با استکبار  وحدت و انسجام دانست و افزود: وحدت، یكپارچگی و انسجام بیشتر میان مردم و مسئولان و خدمت صادقانه مسئولان به مردم، مهمترین مانع بر سر راه تحقق اهداف دشمن و به نتیجه نرسیدن توطه های آنها است.


مشاور و رئیس دفترنماینده ولی فقیه یکی دیگر از راههای مقابله با استکبار صبر و مقاومت دانست و افزود: بهترین راهبرد در مقابل گستاخی‌های استکبار مقاومت است و با وحدت و همدلی می توان در مقابل مستکبران ایستادگی کرد.


این مقام مسئول وجود رهبری فرزانه و حکیم را نعمتی بزرگ برای کشور وملت برشمرد و گفت: در راه مبارزه با استکبار، وجود رهبری شایسته و حکیم و سیاست مدار و جمع شدن یاران و افراد جامعه، گرد محور او از ضروریات است.و خدا را شاکریم که از وجود چنین شخصیتی به عنوان رهبر کشور ایران اسلامی بهره مند هستیم.


وی به نقش نیروهای مسلح و قدرتمند ایران اسلامی در مبارزه با داعش و استکبار اشاره کرد وگفت:  نیروی نظامی قدرتمند ایران اسلامی  نقش بی‌بدیلی در مقابله با گروهک‌های تکفیری، داعش و منافقان داشته است و امنیت امروز کشورمان مدیون فداکاریها و دلاوریهای این عزیزان است و این نیز نعمتی بزرگ  برای همه ملت می باشد.


آخرین کتاب ها