سازمان تبلیغات اسلامی در حفظ وحدت و انسجام نقش موثری دارد
1398/8/20
نماینده ولی فقیه در کردستان
سازمان تبلیغات اسلامی در حفظ وحدت و انسجام نقش موثری دارد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مجموعه‌هایی مانند سازمان تبلیغات اسلامی می‌توانند در وحدت و انسجام مردم نقش داشته باشند و توقع می‌رود که سازمان حمایت‌های بیشتری از استان کردستان داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان صبح یکشنبه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشورحجت الاسلام والمسلمین محمد قمی  با نماینده ولی فقیه د راستان کردستان دیدار و گفتگوکرد.
در جریان این دیدار نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج مباحث دینی و فرهنگی جایگاه ویژه‌ای در کشور به ویژه استان کردستان دارد، افزود: استان کردستان دارای ظرفیت‌های بالا در این راستا است و باید از ظرفیت‌های موجود بهره برد.
 
وی با بیان اینکه ما با جنگ تمدنی و فرهنگی روبرو هستیم، خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان به میدان آمده و باید مجموعه‌های فرهنگی با برنامه‌زیزی درست و عزم و اراده ملی بتوانند جلودار و مانع توطئه‌های دشمن باشند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: استان کردستان دارای مردمانی بابصیر و آگاه است که با داشتن وحدت و همدلی مانع توطئه‌افکنی دشمنان می‌شوند و دشمن علیرغم تمام توانی که برای ضربه زدن به این مردم فراهم کرده موفق به هیچ کاری نشده است.
 
وی با بیان اینکه دشمن همه تلاشش براین بوده که بتواند مردم را از مناسباتی مانند شرکت در راهپیمایی‌ها دور نماید، عنوان کرد: تبلیغات اسلامی در استان کردستان با برنامه‌هایی مانند برگزاری دعای عرفه در مساجد جامع و دعای زیارت پیامبر اکرم(ص) در استان توانسته زمینه‌ساز حضور برادران اهل تسنن و تشیع در کنار هم باشد و حضور مردم در کنار هم نشاندهنده دلبستگی و وابستگی مردم به نظام و رهبری است.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: امروز آنچه در جامعه کنونی ما مورد توجه بوده، اسلام و دین است و مذهب مطرح نیست بنابراین روحانیون شیعه و سنی در کنار هم می‌توانند برای تحقق این مهم تلاش کنند.
 
آیت‌الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: مجموعه‌هایی مانند سازمان تبلیغات اسلامی می‌توانند در وحدت و انسجام مردم نقش داشته باشند و توقع می‌رود که سازمان حمایت‌های بیشتری از استان کردستان داشته باشد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان  با تقدیر از زحمات و خدمات حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی کردستان انتخاب حجت‌الاسلام احمد حاتمیان به سمت مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان را تبریک گفت.

آخرین کتاب ها