قدردانی نماینده ولی فقیه در استان کردستان از خدمات محرومیت‌زدایی سپاه
1398/8/23
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
قدردانی نماینده ولی فقیه در استان کردستان از خدمات محرومیت‌زدایی سپاه
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با قدردانی از ‌خدمات محرومیت‌زدایی سپاه گفت: وحدت رویه خوبی بین مردم, مسئولان, فرماندهان نظامی و انتظامی کردستان وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و تبریک هفته وحدت اظهار داشت: خوشبختانه سپاه با تکیه بر توانایی نیروهای تحت پیمان خود و تفکر انقلابی که دارند در نظام اسلامی ایران همواره پیشرو بوده و در هر جایی نیاز به ارائه خدمات بیشتر و ویژه به مردم بوده سپاه حضور داشته است.
 
وی افزود: مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان کردستان نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در طول سال های متمادی انقلاب خدمات ارزنده ای به مردم این منطقه ارائه کرده است.
نماینده ولی فقیه دراستان کردستان با اشاره به امنیت پایدار در سراسر کشور و استان افزود: سپاه همواره علاوه‌بر انجام رسالت و ماموریت خود, در همه حوزه‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی فعالیت کرده و به مردم خدمات ارائه می‌دهند. و در برقراری امنیت پایدار منطقه بسیار موثربوده است.

 
وی ادامه داد: امیدواریم در طول سال های آینده نیز مردم کردستان بیش از گذشته از خدمات سپاه در عرصه های مختلف بهره مند شوند و مجموعه های نظامی، انتظامی و امنیتی استان در کنار هم و با همدلی که دارند در حفظ این امنیت همچنان موفق عمل کنند.
 
آیت الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: این منطقه، منطقه ویژه‌ای است، اتفاقات آخرالزمانی توی این مناطق مانند عراق، سوریه و غیره است، وعده‌هایی که رهبری داده محقق شده و به زودی اسرائیل هم نابود می‌شود و این یکی از علائم ظهور مهدی موعود(عج)است.
 
وی اذعان داشت:‌ با توجه به اینکه جبهه مقاومت با اقتدار پیش می‌رود بخشی از این یاران و کسانی که در این جبهه هستند از ایران و بخشی از یمن هستند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: این مفتی سوریه در کنفرانس وحدت اسلامی گفت وقتی امام فرمود راه قدس از کربلا می‌گذرد متوجه نبودیم الان متوجه شدیم ایران، عراق، سوریه و بعد قدس باید آزاد شود امیدواریم همه ما  در این حرکت جهانی‌سازی اسلام نقش داشته باشیم.
 


آخرین کتاب ها