مردم ایران به نظام و انقلاب وفادارهستند و این مردم در صف اغتشاشگران قرار نمی‌گیرند
1398/8/29
نماینده ولی فقیه درکردستان
مردم ایران به نظام و انقلاب وفادارهستند و این مردم در صف اغتشاشگران قرار نمی‌گیرند
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه مردم ایران به نظام و انقلاب وفادار هستند گفت: مردم در صف اغتشاشگران قرار نمی‌گیرند و حساب مردم از آشوبگران جداست و منافقان و سران آمریکایی از اغتشاشات اخیر کشور حمایت کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اظهارداشت:دشمنان تمام تلاش خود را بکار گرفتند که اینجا را ناآرام کنند اما به برکت موهبت رهبری و مردم بصیر و فهیم به جایی نرسیدند.
وی با تاکید بر اینکه در این برهه حساس باید اختلافات و تفرقه از بین برود، اظهار داشت: دشمنان همواره با بهانه‌های مختلف به‌دنبال دشمنی و ضربه‌زدن به نظام هستند چراکه از پیشرفت و امنیت ایران آشفته و ناراحتند.
نماینده ولی فقیه درکردستان با بیان اینکه تحریم‌های دشمنان سبب قطع وابستگی به نفت و پله‌ای برای ترقی کشور بود، افزود: بصیرت، هوشیاری، ایستادگی و آگاهی مردم و اقدامات وحدت‌زا همواره استبکار جهانی را با شکست مواجه کرده است.
وی به موضوع گران‌شدن بنزین اشاره کرد و گفت: گرچه شاید در شیوه اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت اختلاف نظرهایی وجود دارد اما اصل این اقدام به نفع مملکت، محرومین و اقشار کم‌ درآمد جامعه است.
عضومجلس خبرگان رهبری عدم اطلاع‌رسانی قبلی به مردم از اجرای سهمیه‌بندی بنزین را از اشکالات این طرح خواند و گفت: باید قبل از آغاز هر کاری، مردم از جزئیات اطلاع و توجیه می‌شدند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با تاکید بر اینکه باید در این شرایط کنونی و فشار اقتصادی، به‌دنبال «ایجاد درآمد» برای مردم باشیم، عنوان کرد: گرانی بنزین در افزایش قیمت سایرکالاها نقش چندانی نداشته اما معمولاً جنبه روانی داشته که باید نظارت‌ها بسیار جدی‌تر شود، تا کسی سوءاستفاده نکند.
وی اظهار کرد: باید دولت در واریز منابع ناشی از سهمیه‌بندی بنزین به حساب خانوارهای کشور به وعده خود عمل کرده و نظارت بر بازار را بیشتر و بسیار جدی گرفته تا کسی از مردم سوءاستفاده‌ نکند چراکه گرانی‌ها واقعی نبوده و ناشی از عدم نظارت است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با ذکر اینکه باید همه با هم آینده‌نگر و به فکر پیشرفت باشیم، هشدار داد: در 5 سال اخیر مصرف بنزین در کشور به دو برابر رسید، که در صورت تداوم این رویه، باید واردکننده بنزیم شویم، بنابراین این طرح به کاهش ترافیک و کاهش قاچاق کمک می‌کند.
وی با بیان اینکه منافقان و سران آمریکایی از اغتشاشات اخیر حمایت کردند، عنوان کرد: انصافاً حساب مردم از آشوبگران جداست چراکه استقامت، همراهی و ایستادگی مردم در طول 40 سال اخیر بسیاری از مشکلات کشور را برطرف کرده است.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری پیروی ملت و مجلس از رهبری را بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: آتش زدن اماکن و اموال عمومی کار مردم نیست چراکه شیوه اعتراضات فرهنگ یک جامعه و مملکت را نشان می‌دهد و دشمنان سال‌ها برای نحوه اجرای توطئه‌های خود، برنامه‌ریزی کرده‌ بودند.
وی با بیان اینکه مردم باید اعتراضات خود را از راه قانونی پیگیری کنند، تاکید کرد: گرچه عوامل اغتشاشات اخیر در کشور شناسایی شده اما از همه اقشار مختلف مردم انتظار می‌رود که اجازه تکرار سوءاستفاده به اشرار و ضدانقلاب ندهند تا شأن و جایگاه کشور پایین نیاید.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه وجود رهبری نعمتی بسیار بزرگ از سوی خداوند به مردم است، یادآور شد: سخنان اخیر معظم‌له تمام معادلات و نقشه‌های دشمنان را بر هم زد.

آخرین کتاب ها