بسیج لشکری قدرتمند و تلاشگری خستگی ناپذیر است
1398/9/5
نماینده ولی فقیه در کردستان
بسیج لشکری قدرتمند و تلاشگری خستگی ناپذیر است
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بسیج لشکری قدرتمند و تلاشگری خستگی ناپذیر است و به برکت قدرت و تفکر بسیج امروز خدمت صادقانه، وحدت اسلامی، ایستادگی در برابر دشمنان و پیشرفت همه جانبه کشور را شاهد هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی صبح امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سنندج که در سالن ازادی این شهر برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان دلاور وشهدای بسیج میهن اسلامی اظهار داشت: یکی از پدیده های شگرف آور دوران انقلاب بسیج است.بسیج نیروی قدرتمندی است که از اقشار مختلف مردم  و همه کسانی که دل درگرو انقلاب و ارزشهای انقلاب دارند برای پشتوانه اصلی نظام شکل گرفت.
وی گفت:بسیج لشکری توانا و استوار است که با سلاح ایمان و بینش عالی و بصیرت نافذ دشمن را به زانو درآورده است و دشمن از آنها حساب می‌برد و اینها در برابر دشمن سرافراز ایستاده‌اند.
نماینده ولی فقیه درکردستان تصریح کرد: به همت بسیج، سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، کشور ما اقتداری پیدا کرده که هیچ قدرتی جرات تهاجم به این کشور را ندارد و دشمنان هرگز تصور این را نمی کردند که روزی انقلاب اسلامی به جایگاهی برسد که کسی توان تجاوز به آن را نداشته باشد.
وی به نقش بسیج در پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور یاد کرد و گفت: بسیاری از پیشرفت‌ها در بخش های مختلف کشور مرهون تفکر بسیجی است و هم اکنون بسیج توانسته است در عرصه های مختلف از جمله علم و فناوری، امنیت، آبادانی مناطق محروم و... افتخارات ارزشمندی را به دست بیاورد.
 
آیت الله حسینی شاهرودی افزود: در همه شرایط ما این را تجربه کرده ایم که بسیج وقتی به میدان بیاید به موفقیت های بزرگی دست می یابیم همان طور که در دوران دفاع مقدس و پس از آن جهاد سازندگی این مسئله را به اثبات رساندند.
 
وی با بیان اینکه بسیج برای همه دوران‌ها و بحران‌ها آمادگی حضور دارد، بیان کرد: بسیج ریشه‌ای ثابت است که ثمراتش در همه ابعاد دیده می‌شود و در دوران جنگ، سازندگی و صحنه سیاست بسیج همیشه پشتوانه ارزش‌ها و نظام بوده و مانع انحراف شده است. 

آخرین کتاب ها