خدمت به خانواده شهدا بهترین وسیله کسب رضای خداوند است
1398/9/6
دیدار و سرکشی
خدمت به خانواده شهدا بهترین وسیله کسب رضای خداوند است
نماینده ولی‌فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با خانواده «شهید مسعود غمیان» دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان و سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان امشب به‌مناسبت هفته مبارک بسیج با خانواده «شهید مسعود غمیان» در این شهر دیدار و گفت‌وگو کردند. 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهیدانی که جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده، یقیناً خداوند به آنان پاداش و اجر عظیمی خواهد داد.
 
وی خدمت به خانواده شهدا را بهترین وسیله کسب رضای خداوند دانست و افزود: خوشا به حال شهدا که این افتخار نصیبشان شده و خوشا به حال خانواده‌های این بزرگمردان چرا که شهدا در روز قیامت نزد خدا 70 نفر از اطرافیانشان را شفاعت می‌کنند.
 
به گفته آیت‌الله حسینی‌شاهرودی، شهدا مجاهدان فی سبیل الله و در راه خداوند شهید شده و باید مسئولان قدر خانواده‌های معظم شهدا را دانسته و به مشکلات و خواسته‌های آنان توجه کنند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تصریح کرد: برای حفظ نظام جمهوری اسلامی خون‌های پاک زیادی ریخته شده، به همین دلیل، خداوند این انقلاب را از شر دشمنان، آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها نجات می‌دهد.
 
وی به اتفاقات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان با خیال واهی خود فکر ضربه و نابودی نظام را در خواب و سر می‌پرواندند که سخنان رهبری همه نقشه‌های آنان را برآب کرد و همه دسیسه‌ها آنان در نطفه خاموش شد.
 
حسینی‌شاهرودی عزت، قدرت و اقتدار کشور را مرهون خون شهدا دانست و یادآور شد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب «شهدا مظهر اقتدار ایران بوده» و امیدواریم ما نیز ادامه‌دهنده راه این عزیزان باشیم.

آخرین کتاب ها