فرهنگ بسیجی کشور را به عزت و سربلندی می رساند
1398/9/6
نماینده ولی فقیه در کردستان
فرهنگ بسیجی کشور را به عزت و سربلندی می رساند
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: اگر فرهنگ بسیجی بر هر ملت و کشوری حاکم شود آن ملت را به عزت،عظمت و سربلندی می رساند چون فرهنگ بسیجی فرهنگی دینی قرآنی است که ذلت پذیر نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در همایش پیشکسوتان بسیج و گشت های رضویون، از بسیج به عنوان یک فرهنگ نام برد و اظهار کرد: بسیج با فرهنگ قرآنی خود و با سازماندهی بالا، جنگ تحمیلی را به پیروزی رساند.
وی گفت: اگر فرهنگ بسیجی بر هر ملت و کشوری حاکم شود آن ملت را به عزت،عظمت و سربلندی می رساند چون فرهنگ بسیجی فرهنگی دینی قرآنی است که ذلت پذیر نیست.
نماینده ولی فقیه تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف بسیج نجات بشریت از دست مستکبرین جهان است، شجره طیبه‌ای که قرار است تمام مستضعفین را علیه جهان کفر متحد کند.
وی گفت: هر زمان که کشور نیاز داشته، مردم در قالب بسیج نقش‌آفرینی کرده‌اند، بسیج در طول 40 سال عمر انقلاب در عرصه‌های مختلف از جمله هشت سال جنگ تحمیلی، موضوعات بهداشت و درمان، سازندگی و غیره به بهترین شیوه عمل کرده است.
آیت الله حسینی شاهرودی خاطرنشان کرد: بسیج همواره در انجام کارهای بزرگ پیش قدم بوده و این تاثیرگذاری در دو بعد داخلی و خارجی در طول تاریخ انقلاب اسلامی خود را نشان داده است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: امروز الگوگیری از تفکر بسیجی در بسیاری از کشورهای آزادی‌خواه جهان موجب شده که در برابر دشمنان ایستادگی کرده و آنها را مجبور به عقب‌نشینی و شکست کنند.
آیت الله حسینی‌شاهرودی اضافه کرد: تیرهای دشمنان در ایجاد تفرقه و شکستن وحدت در بین جامعه اسلامی به سنگ خورده و امروز شاهد قدرت هرچه بیشتر جهان اسلام هستیم.
وی تصریح کرد: در چنین شرایطی، متاسفانه برخی‌ها با وجود اتحاد بین کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت، در مقابل این جبهه ایستاده و آب در آسیاب دشمن می‌ریزند.
آیت الله حسینی‌شاهرودی اذعان کرد: امنیت مهم‌ترین اصل در توسعه جامعه است و امروز دشمنان با جدیت تمام امنیت ایران را هدف قرار داده و برخی‌ها نیز در این مسیر نقش مهره دشمن را ایفا کردند. 
عضو مجلس خبرگان رهبری شکر نعمت امنیت را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: اگر امنیت در جامعه‌ای حاکم نباشد رونق و توسعه‌ای شکل نمی‌گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان از پیشکسوتان بسیج به عنوان افسران خط مقدم  40سال جبهه و جنگ در بخشهای نظامی و فرهنگی نام برد و خاطرنشان کرد: پیشکسوتان بسیجی با روحیه مقاومت و ایستادگی 8سال در برابر دشمن تا دندان مسلح با استواری وشجاعت مقاومت کردند و بعد از آن نیز با فرهنگ بسیجی به مقاومت در برابر جنگ فرهنگی دشمن پرداخته اند.

آخرین کتاب ها