ملت ایران با حضور باشکوه در انتخابات پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان نظام بدهند
1398/9/14
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
ملت ایران با حضور باشکوه در انتخابات پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان نظام بدهند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: برگزاری انتخابات باشکوه و مشارکت بالا بهترین فرصت برای نشان دادن وحدت و پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در نشست هم‌اندیشی مشارکت حداکثری در انتخابات که با حضور مسئولان  استان در سالن جلسات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسکری(ع)، اظهار داشت: انتخابات فرصتی خوب و مناسب در کشور و استان برای نشان دادن وحدت، پایداری و حضور مردم در صحنه به جهانیان است.
 
وی برآیند انتخابات را برای ملت، پاسخ کوبنده نظام اسلامی به دشمنان بیان کرد و افزود: مردم ایران اسلامی در هر شرایطی باهم متحد بوده و‌ همه به دنبال سرافرازی و پر آوازگی ایران هستند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطر نشان کرد: حتی افرادی که میانه خوبی با نظام ندارند باید از حق خود استفاده کرده و با مشارکت در انتخابات، وظیفه خود را انجام دهند.
 
وی با اشاره به اینکه رسانه‌های خارجی در تلاشند تا با سیاه‌نمایی مانع حضور پر شور مردم در انتخابات شوند، یادآور شد: گرچه همیشه دشمنان با شکست مواجه شده اما مسئولان باید بستر را به گونه‌ای فراهم کرده تا با تبادل نظر، رقابتی سالم میان استانهای کشور برگزار کنند.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی گفت: هرساله حضور و شرکت بیش از میانگین کشوری مردم استان کردستان در انتخابات، یکی از افتخارات این استان بوده است.
 
وی اظهار کرد: برآیند عملکردها باید باعث همبستگی کاندیدها شده و‌ مردم در جوی آرام و‌ بدون تهمت، انتخاب خود را آگاهانه انجام دهند.
 
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: کاندیداها و سیاسیون باید اصول را رعایت کرده تا با ایجاد جوی سالم و برادرانه و بدون هیچ مشکلی این انتخابات را پشت سر گذاشته تا کردستان همچون گذشته با حضور حداکثری، نمونه و مایه افتخار شود.
 
وی عنوان کرد: ملت ایران در زمینه‌های مختلفی از جمله قدرت و اقتدار علمی در منطقه و جهان رتبه اول را و از عزت و عظمت برخوردار است.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با یادآوری اینکه با همبستگی و‌هم‌فکری می‌توان مشکلات اقتصادی را حل کرد، گفت: باید انتخابات با انسجام، باشکوه و مشارکت بالا برگزار شود.

آخرین کتاب ها