نیروی انتظامی در خط مقدم مقابله با توطئه های دشمن قرار دارد
1398/9/14
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
نیروی انتظامی در خط مقدم مقابله با توطئه های دشمن قرار دارد
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نقش محوری پلیس در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی ودفاع از مردم وتمامیت ارضی کشورگفت : نیروی انتظامی در خط مقدم مقابله با توطئه های دشمن قرار دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان ، آیت الله "سید محمد حسینی شاهرودی" در همایش ناجا وجامعه اسلامی با تقدیر از تلاش ها واقدامات شبانه روزی پلیس در مدیریت درست وهدفمند حوادث اخیر گفت : نیروی انتظامی امروز در خط مقدم مبارزه با دشمنان نظام قرار دارد.
 
وی با اشاره به نقش محوری پلیس در دفاع از انقلاب وارزشهای انقلاب اسلامی ودفاع از مردم وتمامیت ارضی کشور اظهار داشت : به فرمایش مقام معظم رهبری نیروهای انتظامی مجاهدان فی سبیل الله هستند و وجه الله کسانی هستند که برای خدا جلوه گری می کنند.
 
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیروهای انتظامی را نیروهای مومن وانقلابی وخدمتگزار مردم عنوان کرد وگفت : اولین ویژگی انسان مومن ایمان وتقوا وحرمت نگه داشتن نسبت به خدا است ودر واقع آنچه که خدا گفته انجام دهد وآنچه را که نهی کردن است را انجام ندهد.
 
وی توجه به نماز ، روزه ، جهاد درراه خدا وتقوی را از دیگر ویژگی های انسان مومن برشمرد وبیان داشت : احترام شما نیروهای خدوم ناجا در مقابل خدا تقوای شما است وهرکس ودر هر موقعیت که برای خدا وبه مردم خدمت کند ارزشمند است ودر نزد خداوند از جایگاه ویژه ای برخور دار است .
 
آیت الله حسینی شاهرودی ادامه داد: انسان هایی که برای خدا ودر راه خدا فعالیت می کنند حزب الله هستندوآنها در دنیا حاکمیت دارند وبه هرچه که می خواهند می رسند وانسان های پیروز هستند وشما کارکنان نیروی انتظامی از مجموعه حزب الله هستید.
 
نماینده ولی فقیه در استان، پلیس امروز ایران اسلامی را بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری پلیس جامعه محور ومردم محور دانست وبیان داشت: پلیس جامعه محور از مردم وبرای مردم وبه نفع مردم است .
 
آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه پلیس مایه آرامش مردم وحافظ جان ومال مردم است ادامه داد: از نگاه مردم پلیس باید مقتدر ودارای اقتدار باشد چراکه پلیس مقتدر به مردم احساس امنیت وآرامش می دهد.

آخرین کتاب ها