حضور گسترده مردم در یوم الله ۹ دی مقابله عملی با توطئه دشمن است
1398/10/2
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
حضور گسترده مردم در یوم الله ۹ دی مقابله عملی با توطئه دشمن است
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: ملت ایران می توانند با حضور پرشور و گسترده خود در صحنه های مختلف مانند یوم الله ها قلب دشمنان این نظام را به صورت مستقیم هدف قرار دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهریکشنبه  در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم یوم‌الله 9 دی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: باید ایام الله‌ها را به مردم یادآوری کرده و نگذاریم به فراموشی سپرده شود.
 
وی افزود: ایام الله روزی است که واقعه‌های مهم اتفاق افتاده باشد و حماسه 9 دی نیز یکی از این روزهاست که همواره باید زنده نگه داشته شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه یوم‌الله 9 دی نباید فراموش شود، تصریح کرد: باید از واقعه 9 دی درس عبرت گرفته و همواره حواسمان به توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان که در این آستانه انتخابات برنامه‌ریزی کرده، باشد.
 
وی به فتنه سال 88 و توطئه‌هایی که دشمن از راه‌های مختلف برای ضربه زدن به نظام و انقلاب چیده بودند، اشاره کرد و گفت: دشمنان در آن زمان فضایی پرآشوب در کشور ایجاد کرده اما مردم با بصیرت و پیروی از فرامین رهبری صف خود را از آنان جدا کردند.
 
فتنه 88 تمام نشده است
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تاکید کرد: ملت ایران در مقابل فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمن همواره هوشیار باشند چراکه فتنه 88 هنوز تمام نشده و بیگانگان به دنبال تحقق اهداف شوم خود هستند.
 
وی اظهار کرد: دشمن بدون وقفه با راه‌اندازی فتنه‌های مختلف آماده دشمنی کردن بوده و نمونه بارز آن هم اغتشاشات اخیر بود که آشوبگران به اموال بیت‌المال و مال مردم خسارت وارد کردند، بنابراین باید مردم و مسئولان بهانه دست آنها ندهیم.
 
منتخب مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه برگزاری مراسمات باشکوه همچون یوم‌الله 9 دی سبب ایجاد در بین مردم می‌شود، یادآور شد: گرامیداشت حماسه‌ ماندگار 9 دی تمرینی برای آمادگی در مقابله با ترفندها و توطئه‌های دشمنان و همانند شلیک گلوله‌ای به برجک دشمن است.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی  تصریح کرد: باید همه مسئولان، ادرات و مردم استان کردستان برای حضور گسترده و خلق حماسه‌ باشکوه در روز 9 دی پای کار آمده تا دشمنان نظام بار دیگر «وحدت، انسجام و وفاداری کُردها به نظام» را ببینند.
 

آخرین کتاب ها