تسنیم در ترویج و صدور انقلاب اسلامی نقش مؤثری دارد
1398/10/7
نماینده ولی فقیه در کردستان
تسنیم در ترویج و صدور انقلاب اسلامی نقش مؤثری دارد
آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه و منتخب مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از خبرگزاری تسنیم در تهران بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان،  آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه دراستان  از خبرگزاری تسنیم بازدید و با مجید قلی‌زاده مدیرعامل و مدیران این خبرگزاری، دیدار و گفت‌وگو کرد.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی در این دیدار ضمن تبریک هفتمین سالگرد تأسیس خبرگزاری تسنیم، قدردانی و ابراز رضایت از تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران این رسانه در سطح کشور و استان کردستان؛ به مسائل روز منطقه و بین‌الملل پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: 22 آبان ماه سال 91 خبرگزاری تسنیم با هدف حضور مؤثر در ترویج و صدور انقلاب اسلامی و حفظ ارزش‌های دفاع مقدس تأسیس شد و تاکنون توانسته همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رسالت خود جامه عمل بپوشاند.
 نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: خبرگزاری تسنیم همه تلاش خود را به‌کار بسته تا رسالت اطلاع‌رسانی را در عرصه رسانه‌ای کشور به‌شایستگی انجام دهد.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با تبریک هفتمین سالگرد تأسیس این خبرگزاری ارزشی به دست‌اندرکاران، جامعه رسانه‌ای و فرهنگی کشور گفت: امیدوارم این مجموعه ارزشمند و مرکز رسانه‌ای در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و در زمینه آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی همچنان نقش مؤثری را ایفا کند.

آخرین کتاب ها