بیانیه گام دوم ‌نقشه راه تمدن نوین اسلامی را ترسیم کرد
1398/10/7
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان
بیانیه گام دوم ‌نقشه راه تمدن نوین اسلامی را ترسیم کرد
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: بیانیه گام دوم نیز نقشه راه تمدن نوین اسلامی را ترسیم کرده و یقیناً همه پیش‌بینی‌های رهبری تحقق می‌یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با مدیرعامل و مدیران خبرگزاری تسنیم، به اغتشاشات اخیر در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه مردم بابصیرت کردستان به سرعت ‌صف‌‌شان را از آشوبگران جدا کرد‌ند.
 
وی با بیان اینکه نقش روحانیت در خنثی‌سازی توطئه‌های اخیر دشمنان کلیدی و بی‌نظیر بود، افزود: فرمایشات و تدابیر رهبر معظم انقلاب همه فرمول و نقشه معاندان نظام را خنثی و بر‌هم زد که باید همواره همه با هم قدردان این نعمت بزرگ باشیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت، نقشه و فتنه دشمنان که برای انتخابات اخیر برنامه‌ریزی کرده بودند، در اغتشاشات آبان‌ماه لو رفت اما باید همواره مواظب فتنه‌گران باشیم و رسانه‌ها در انعکاس خبرها نیز به اهداف و دسیسه‌های آنان اشاره کنند.
 
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستیم، تصریح کرد: باید در این عرصه انتخابات «سلامت و مشارکت بالا» در نظر گرفته شود چراکه این امر مهم، پایه‌های نظام را مستحکم‌تر می‌کند.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تاکید کرد: باید همه احزاب و گروه‌های مختلف سیاسی در انتخابات پیش‌رو شرکت کرده تا بار دیگر حماسه‌ای ماندگار خلق و دسیسه‌های معاندان نظام با شکست مواجه شود.
 
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: باید مردم سراسر کشور با حضور در پای صندوق رای به تکلیف شرعی خود عمل کرده و ضمن مشارکت بالا، کاندیدای اصلح را انتخاب کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مباحث بین‌الملل پرداخت و با بیان اینکه آمریکا در حال افول و غرق‌شدن است، عنوان کرد: بدهی دولت آمریکا از مرز 23 تریلیون عبور کرده و در چندسال آینده اسرائیلی وجود ندارد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان به وحدت جهان اسلام و قدرت و قوت جبهه مقاومت اسلامی اشاره کرد و گفت: رهبران دیگر کشورهای جهان نسبت به مقام معظم رهبری تواضع داشته و «معظم‌له» را رهبر خود می‌دانند.
 
منتخب مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است، یادآور شد: بیانیه گام دوم نیز نقشه راه تمدن نوین اسلامی را ترسیم کرده و یقیناً همه پیش‌بینی‌های رهبری تحقق می‌یابد.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی در پایان با اهدای لوح تقدیری به مدیرعامل خبرگزاری تسنیم، ضمن ابراز رضایت، از تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران این رسانه در سطح کشور و استان کردستان قدردانی کرد و گفت: امیدوارم با نفوذ و تأثیرگذاری‌تان، همانند همیشه در زمینه آگاهی‌بخشی، بصیرت‌افزایی، امیدآفرینی و در جهت رضایت‌مندی مردم و مقام معظم رهبری گام بردارید.

آخرین کتاب ها