شهادت سردار سلیمانی به جریان مقاومت سرعت بیشتری می دهد
1398/10/13
نماینده ولی فقیه در کردستان
شهادت سردار سلیمانی به جریان مقاومت سرعت بیشتری می دهد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: شهادت سردار سلیمانی به جریان مقاومت سرعت بیشتری می دهد وبا خون پاک رزمندگانی همچون سپهبد سلیمانی روز به روز قوی‌تر می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر امروز در سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه سنندج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و رشادت‌های سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی؛ خطاب به سران مزدور آمریکا اظهار داشت: سپهبد سلیمانی تنها متعلق به ملت ایران نبود بلکه متعلق به همه مستضعفان و ملت‌های مظلوم جهان اسلام است و راهش با قدرت ادامه دارد.
 
وی افزود: سپهبد سلیمانی عظمت را به جهان اسلام بازگرداند چراکه نجاتگر ملت‌های عراق، سوریه، لبنان و اقلیم کردستان عراق در مقابل حملات، جنایات و وحشی‌گری‌های داعش و دیگر عناصر پلید گروهک‌های تروریستی بود.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه  شهادت سردار سلیمانی به جریان مقاومت سرعت بیشتری می دهد، تصریح کرد: شهید سلیمانی انسان‌های مظلوم جهان اسلام را از شر ظالمان نجات داد و مانع تحقق توطئه‌های استکبار و غربی‌ها در نابودی مسلمانان در منطقه پر آشوب خاورمیانه شد. 
      
وی با بیان اینکه سردار سرافراز اسلام، حاج قاسم سلیمانی تمام دسیسه‌ها و نقشه‌های پیچیده دشمن را در هم پیچیده بود، گفت: شهید سلیمانی کمتر از سه سال جریان پلید حکومت داعش را در عراق و سوریه با تدبیر نابود کرد.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با یادآوری اینکه یقیناً اسرائیل از بین می‌رود، خاطرنشان کرد: خون پاک شهید سلیمانی زمینه نابودی استکبار جهانی و اسرائل غاصب را تسریع بخشیده و انتقام سختی در انتظار این مزدوران است.

آخرین کتاب ها