شهادت سردار سلیمانی چهره آمریکا بعنوان تروریست واقعی رانمایان کرد
1398/10/15
نماینده ولی فقیه در کردستان
شهادت سردار سلیمانی چهره آمریکا بعنوان تروریست واقعی رانمایان کرد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اگر تا چند روز گذشته کسی شک داشت که آمریکا تروریست و حامی تروریست است، با به شهادت رساندن سردار سلیمانی این شک به یقین تبدیل شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی صبح امروز در مراسم گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که با حضور جمع کثیری از مردم شهر سنندج در صحن مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران و به ویژه مردم کردستان با حضور گسترده خود در این مراسم نشان دادند که همیشه پای این نظام هستند و به شهدای این انقلاب اسلامی که بیش از ۴۰ سال از عمر آن می گذرد وفادار هستند و پای ارزش های نظام ایستاده اند.
 
وی افزود: در بغداد، کربلا، نجف و دیگر شهرهای عراق همه دنیا دیدند که در روز گذشته چه اتفاقی افتاد و مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی با چه عظمتی برگزار شد و این نشان از محبوبیت این شهید بزرگ در میان مردم منطقه دارد.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: سردار سلیمانی انسانی بزرگ، شریف، غیور، وفادار به نظام و ولایتمدار بود که از گذشته در تحولات منطقه نقش موثری داشت و تمام سران کشورهای دشمن ما نیز به قدرت و عظمت شخصیت این شهید اعتراف کرده اند.
 
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: دشمن چند سال است که در صدد به شهادت رساندن سردار سلیمانی بود و از این مسئله هراس داشت که تمام کشورهای منطقه را علیه آمریکا متحد کند و به خیال خودشان اکنون پیشدستی کرده اند اما از این نکته غافل ماندند که شهادت وی عواقب به مراتب بزرگتری را برای آنان به دنبال خواهد داشت.
 
وی بیان کرد: رئیس جمهور مجنون آمریکا، دونالد ترامپ اظهار می کند که کار به شهادت رساندن سردار سلیمانی درست بوده اما امروز پس از چند روز از این اتفاق تازه فهمیده است که باز هم در معادلات خود اشتباه کرده و اکنون موج عظیمی از مخالفت با حضور آمریکایی ها در منطقه به راه افتاده که منطقه را برای آنان ناامن کرده است.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: وقتی شخص مقام معظم رهبری سخن از انتقام گیری از عوامل ترور و به شهادت رساندن سردار سلیمانی را بیان می کنند، نشان می دهد که شخصیت این شهید بزرگوار تا چه اندازه برای ملت ایران و همچنین جهان اسلام و منطقه با اهمیت و با ارزش بوده است.
 
آیت الله حسینی شاهرودی اظهار داشت: به شهادت رسیدن سردار سلیمانی امروز حس غرور و افتخار را در میان ایرانیان زنده کرده است و بدون شک این اتفاق می تواند در ادامه راه انقلاب و پیروی از راه شهدا تاثیر بسیاری در اینده داشته باشد.
 
وی افزود: ریختن خون پاک انسان هایی مانند شهید سلیمانی باعث نمایان شدن چهره واقعی تروریست ها و حامیان گروه های تروریستی در جهان شد و اگر تا چند روز گذشته کسی شک داشت که آمریکا تروریست و حامی تروریست است با به شهادت رساندن سردار سلیمانی شکشان به یقین تبدیل شد.
 
 
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: شهادت سردار سلیمانی همه دنیا را تکان داد و جریان مقاومت در این برهه از زمان چنان تثبیت شد که در آینده با قدرتی ۱۰۰ برابری کارش را برای مقابله با ظلم و تجاوز ادامه می‌دهد.
 
 
 
وی اضافه کرد: شهادت سردار سلیمانی کاری کرد که دودمان دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار در آینده‌ فرو بریزد، همچنانکه اتحاد و انسجام بیشتری را در ایران و جهان اسلام به وجود آورد.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه خداوند خود عقوبت ریخته شدن خون شهید سلیمانی را از دشمن خواهد گرفت، گفت: به طور قطع انتقام سختی از آمریکا می‌گیریم و این موضوع باعث شده لحظه به لحظه به ترس آمریکایی‌ها افزوده شود.
 
آیت‌الله حسینی شاهرودی به پیشنهاد دولت امریکا مبنی بر لغو تحریم‌ها در مقابل عدم انتقام ایران اشاره کرد و اظهار داشت: آنان حتی پیشنهاد انتقام متقابل و عدم زیاده‌روی ایران در جبران شهادت سردار سلیمانی داده‌اند که نشان از هراس و زبونی در برابر قدرت جمهوری اسلامی ایران دارد.
 
وی اضافه کرد: سردار سلیمانی کاری کرد که توطئه خاورمیانه بزرگ و از رود نیل تا فرات اسراییل نقش بر آب شود و داعش نیز که برای نابودی دین اسلام و عقب‌ماندگی جامعه اسلامی ایجاد شده بود با تلاش و مجاهدت این شهید بزرگوار از بین رفت.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان افزود: امروز همه ملت‌های آزادی‌خواه جهان از مسلمان و غیرمسلمان عزادار شهادت سپهبد سلیمانی هستند و حتی مردم آمریکا نیز اکنون به عظمت این شهید پی برده‌اند و ایشان را می‌ستایند.
 
آیت‌الله حسینی شاهرودی تاکید کرد: آمریکا تصور می‌کرد با به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی، جامعه اسلامی، ایران و منطقه را ضعیف و متزلزل خواهد کرد اما بر خلاف تصورش، امروز مردم اغلب کشورهای جهان به ویژه منطقه، داغدار این شهید بزرگوار هستند و پیرو تفکر وی خواهند بود.
 

آخرین کتاب ها