سپاه پاسداران گوشمالی سختی به آمریکا‌یی‌ها داد‌
1398/10/19
نماینده ولی‌فقیه در کردستان
سپاه پاسداران گوشمالی سختی به آمریکا‌یی‌ها داد‌
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: سپاه پاسداران گوشمالی سختی به آمریکا‌یی‌ها داد و اگر دست از پا خطا کنند، نابود می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ضمن قدردانی از پاسخ موشکی بامداد چهارشنبه سپاه پاسداران و حمله به دو پایگاه آمریکایی عین‌الاسد و تاجی در عراق اظهار داشت: این موفقیت بزرگ را به همه مستضعفان و ملت شریف ایران جهان اسلام تبریک می‌گویم.
 
وی با بیان اینکه حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی‌ها به‌موقع و دقیق بود، افزود: سپاه پاسداران بهترین نقطه را برای انتقام گرفتن انتخاب کرده بود چراکه تخصصی‌ترین نیروها و مجهزترین پایگاهی که نیروی هوایی آمریکا را در منطقه پشتیبانی می‌کرد، مورد هدف قرار داد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران در عین اینکه پاسخی کوبنده به آمریکایی‌ها بود، هیچ آسیبی به نیروهای کشورهای دیگر نرساند که این اقدام قدرت اطلاعاتی و توان بالای نظامی را نشان می‌دهد.
 
وی گفت: سپاه پاسداران گوشمالی سختی به آمریکا‌یی‌ها داد و اگر دست از پا خطا کنند، نابود می‌شوند.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه غرش موشک‌های نقطه‌زن سپاه لرزه بر اندام دشمن انداخته است، اظهار کرد: این حرکت اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به دنیا نشان داد.
 
وی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی «وحدت و اتحاد» ناگسستنی بین ملت‌های مسلمان جهان اسلام، و همه نیروهای مقاومت ایجاد کرده است، خاطرنشان کرد: حمله موشکی سپاه، پیروزی بسیار بزرگی برای ایران و مستضعفین دنیا بود که همه از این اقدام شگفت‌زده و خوشحالند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی پاسداران برای ایجاد اقتدار و امنیت در کشور و خارج از مرزهای کشور یادآور شد: ملت ایران در سایه رهبری مدبر در برابر آمریکای جنایتکار و دشمنان با قدرت و شجاعت ایستاده و آنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.  

آخرین کتاب ها