حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی‌ها اقتدار نظام را به دنیا نشان و ابهت پوشالی آنان را فرو ریخت
1398/10/24
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی‌ها اقتدار نظام را به دنیا نشان و ابهت پوشالی آنان را فرو ریخت
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی‌ها اقتدار نظام را به دنیا نشان و ابهت پوشالی آنان را فرو ریخت، تصریح کرد: ایران اسلامی در دوران جنگ ابهت دو ابر قدرت را شکست و اکنون نیز اگر دشمن دست از پا خطا کند، با پاسخ کوبنده‌تر و غرش پراقتدار موشک‌های نقطه‌زن مواجه می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر دوشنبه در نهمین پیش‌همایش مقاومت اسلامی از نگاه قرآن که با حضور رئیس فرهنگنامه مرکز پژوهش‌های علوم قرآنی کشور، ائمه جمعه و علمای برجسته اهل‌سنت در سالن اجتماعات کتابخانه امام خامنه‌ای در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در این ایام شادی‌ها و غم‌ها در هم آمیخته اما همه اتفاقات زیباست چراکه در راه خداست.
 
وی بابیان اینکه  آمریکا روز به روز در حال تضعیف و خداوند پوزه آنان را به خاک می‌مالد، گفت:  باید در این برهه حساس همه نیروها و مردم پای کار آمده تا اقتدار دشمن برای همیشه شکسته شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی‌ها اقتدار نظام را به دنیا نشان و ابهت پوشالی آنان را  فرو ریخت، تصریح کرد: ایران اسلامی در دوران جنگ ابهت دو ابر قدرت را شکست و اکنون نیز اگر دشمن دست از پا خطا کند، با پاسخ کوبنده‌تر و غرش پراقتدار موشک‌های نقطه‌زن مواجه می‌شود.
 
وی با بیان اینکه سپهبد سلیمانی فرمانده دلاور و سرافراز اسلام، عراق و ایران را از شر ترویست‌ها و داعش نجات داد، گفت: شهید سلیمانی با تمام توان و اخلاص علی‌رغم حمایت آمریکا و عربستان از داعش، آنان را برای همیشه از رو سرزمین نابود کرد و یقیناً خون مبارک ایشان نیز نابودی آمریکا را در پی دارد.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه سپهبد سلیمانی همواره خود را سرباز ولایت می‌دانست، ابراز داشت: شهید سلیمانی در کشورهای مختلف نیروهای جوان، توانمند، مقتدر و زبده برای جبهه مقاومت تربیت کرده و اگر آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها دست از پا خطا کنند، موشک‌باران می‌شوند.
 
وی با بیان اینکه دشمن جرأت تعرض به ایران را ندارد، اظهار کرد: پوزه آمریکا با تدابیر حکیمانه رهبری و وحدت مسلمانان به خاک مالیده می‌شود و اگر هر کشوری بر علیه نظام جمهوری اسلامی توطئه کند، همانند انتقام‌جویی سخت اخیر سبزپوشان غیور بار دیگر غافلگیر و با پاسخ محکم‌تر مواجه می‌شوند.
 
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا با اقدام جنایتکارانه خود سپهبد سلیمانی را به شهادت رساند و اکنون باید پای منحوس آمریکایی‌ها برای همیشه از منطقه غرب آسیا قطع شود و یقیناً هیچ آمریکایی در هیچ جای دنیا امنیت نخواهد داشت.
 
وی با بیان اینکه هزاران موشک نقطه‌زن آماده شلیک به آمریکایی‌هاست، خاطرنشان کرد: خون پاک و حضور میلیونی مردم در مراسم بزرگداشت و تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی زنده بودن انقلاب اسلامی را نشان داد.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: صداقت و شجاعت سپاه در تقبل مسوولیت سقوط هواپیمای اوکراین را در هیچ جای جهان نمی‌توان دید چرا که ما تربیت‌یافته مکتب اسلام هستیم و اسلام ما را بر مبنای صداقت تربیت کرده است.

آخرین کتاب ها