مسئولان برای توسعه همه جانبه کردستان تلاش کنند
1398/10/26
نماینده ولی فقیه در کردستان
مسئولان برای توسعه همه جانبه کردستان تلاش کنند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: انتظار داریم مدیران کشوری و استانی برای توسعه همه جانبه کردستان همکاری و تلاش کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی  ظهر چهارشنبه  در آئین تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و بیان گوشه‌ای از سبک زندگی سپهبد شهید سلیمانی اظهار داشت: حضور میلیون‌ها نفر در مراسم بزرگداشت و تشییع پیکر سردار دل‌ها همانند حیات پر افتخار و پربرکتش، مایه وحدت، همگرایی، اتحاد و انسجام ملی شد.
 
وی ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان حادثه سقوط هواپیما گفت: این حادثه تلخ موجب تاثر همگان شد اما قبول مسئولیت این سانحه از سوی سپاه، «صداقت، پاکی، حسن نیت و اقتدار» جمهوری اسلامی را به دنیا ثابت کرد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از رئیس سابق دانشگاه آزاد استان، انتصاب رئیس جدید را به فال نیک گرفت و تصریح کرد: انتظار می‌رود مسئولان در راستای توسعه اشتغال و تولید، تقویت تولید محصولات و رفع موانع حوزه کشاورزی بیش از پیش تلاش کنند.
وی بیان کرد: توسعه صنعت کشاورزی سبب ایجاد رونق تولید، اشتغال، توسعه اقتصادی و رفع بیکاری در استان می‌شود، بنابراین امیدواریم مسئولان کشوری و استانی در این راستا گام بردارند.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با تاکید بر تسریع در اجرایی کردن طرح تبدیل اراضی دیم به آبی در استان خاطرنشان کرد: انتظار داریم مدیران کشوری و استانی برای تحقق این مطالبه مردمی و توسعه همه جانبه استان همکاری و تلاش کنند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن قدردانی از وحدت و انسجام مجموعه دلسوزان نظام و مردم خواستار تداوم مسیر همدلی شد و یادآور شد: در این برهه حساس بیش از هر زمانی نیازمند وحدت و برادری بیشتر بوده چراکه کارهای بسیار بزرگی در پیش روی استان داشته و سزاوار است در این راستا از فرصت‌های پیش رو استفاده مطلوب کرد.

آخرین کتاب ها