نماینده ولی‌فقیه در کردستان: شهید سلیمانی شجاعانه تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کرد
1398/10/28
نماینده ولی فقیه در کردستان
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: شهید سلیمانی شجاعانه تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کرد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی شاجاعانه تهدیدها را به فرصت تبدیل و توطئه دشمن برای تحریف اسلام را باطل کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی پیش از ظهر پنجشنبه در همایش گرامیداشت سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش که در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد، اظهار داشت: یکی از برکات وجود سردار شهید قاسم سلیمانی دفاع از حرمین در کشورهای اسلامی منطقه مانند سوریه و عراق بود که دشمنان نتوانستند کوچکترین آسیبی به آنها وارد کنند.
 
وی افزود: دشمنان افراطی اسلام با نقشه هایی که داشتند اگر بر کشورهایی که اماکن مقدس در آنها وجود داشت حاکم می شدند بدون شک احانت و کشتارهای بسیاری را در این مناطق شاهد بودیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: سردار سلیمانی پس از نابودی گروه تکفیری داعش در منطقه تهدیدات دشمنان را به یک فرصت در جهان اسلام تبدیل کرد و علاوه بر بازسازی حرمین آسیب دیده آنها را نیز توسعه داد.
 
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: شهادت سردار سلیمانی ابهت پوشالی امریکا را به کشورهایی که هنوز این مسئله را باور نداشتند, نشان داد و وقتی سپاه پایگاه نظامی آمریکا را موشک باران کرد همه دیدند آمریکا با آن همه ادعا نتوانست هیچ غلطی بکند.
 
وی بیان کرد: ترامپ دیوانه فکر می کرد قدرت نظامی ایران نمی تواند هیچ آسیبی به آمریکا وارد کند اما با به شهادت رساندن سردار سلیمانی و حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آنها در عراق چهره و شخصیت رئیس جمهور منفور آمریکا بیش از پیش کوچک شد.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: برکت حضور سردار سلیمانی در منطقه باعث شد حرکت عظیم اربعین حسینی یک چهره منظم داشته باشد و وجهه واقعی جهان اسلام به همه مردم جهان نشان داده شد.

آخرین کتاب ها