مشارکت و انتخاب اصلح وظیفه اصلی مردم در انتخابات است
1398/11/15
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
مشارکت و انتخاب اصلح وظیفه اصلی مردم در انتخابات است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دو وظیفه اصلی مردم در این برهه زمانی حساس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی روز دوشنبه در نشست با روحانیان و مسئولان شهرستان سقز که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر که در سالن دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار گردید اظهارداشت: انقلاب ما درزمانی رخ داد که تفکرکمونیستی وسکولاریسم دو بلوک شرق و غرب برجهان سیطره پیدا کرده بود تا آنجا که آنان دین را افیون جامعه می دانستند، و به صورت علنی با مظاهر دین مبارزه و شعار جدایی دین از سیاست سر می دادند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی انفجاری از نور و ایمان بود گفت: خطر انقلاب اسلامی برای کمونیسم این بود که نظریه کمونیسم را در دنیا باطل کرد و به غرب هم هشدار داد که افکار شما درجهان شکست خواهد خورد و آنچه که در دنیا باقی خواهد ماند تفکر و شعار انقلاب اسلامی می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمنان اسلام و قرآن از همان اوایل پیروزی انقلاب احساس خطر کرده بودند که این انقلاب به جنگ با آنها آمده است افزود: آنها برای ازبین بردن  تفکر اسلام وانقلاب جنگ را برما تحمیل کردند اما ما در جنگ با اقتدار عقیدتی و فکری ابهت دو ابرقدرت را شکستیم و با ایمان و درایت در مقابل آنان ایستادگی کردیم.
وی تصریح کرد: جنگ تمدنها با شروع انقلاب آغاز شد و امروز در گام دوم انقلاب قرار داریم لذا خودسازی و تشکیل تمدن نوین اسلامی پیام اصلی این عرصه و انقلاب است.
آیت الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: امروز تمدن غرب و جاهلیت مدرن، در برابر تمدن معنوی جهان اسلامی قرار گرفته و طرح معامله قرن، خیانت بزرگ و به منزله نزدیک شدن آمریکا به زمان نابودی است و هر روز بر ذلتش افزوده می‌شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان در ادامه به جنایت های بی شمار آمریکای خونخوار در منطقه و نیز علیه نظام مقدس اسلامی اشاره کرد و گفت: ترور سردار سلیمانی به دست تروریست های آمریکایی موجب متحد شدن هرچه بیشتر ملت ایران  و ملت های آزاده جهان برعلیه آمریکا شد و ایران اسلامی با موشکباران پایگاههای آنان درعراق نشان داده  که این کشور دربرابر هرظالمی می ایستد.

آیت الله حسینی شاهرودی به فرمایشات رهبری در خصوص اینکه، آمریکاه  رو به افول است اشاره کرد و خواستاراتحاد هرچه بیتشتر مردم دربرابر دسیسه های دینی دشمنان شد.
وی هدف آمریکا و عربستان در جنگ با یمن را دست درازی آنان به نفت یمن  دانست و گفت: آمریکا چون دانست نفت عربستان رو به اتمام است این کشور را وادار  به جنگ با یمن کرد و با پشتیبانی از عربستان در صدد غلبه بر یمن و چپاول نفت این کشور است که به همت حزب الله و جوانان یمنی دارند دراین جنگ نیز شکست می خورند وهیچ وقت به اهدافشان نخواهند رسید.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران درآستانه یک امتحان بزرگ دیگری قرار گرفته اند که حضور و مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح  دو وظیفه اصلی مردم در این برهه زمانی حساس است. که باید همچون انتخابات گذشته چشم دشمنان را کور وآنها را ناامید کنیم.
 


آخرین کتاب ها