«تمدن و حکومت اسلامی» با وجود سپاه در دنیا حاکم می‌شود‌
1398/11/15
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
«تمدن و حکومت اسلامی» با وجود سپاه در دنیا حاکم می‌شود‌
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: با وجود سپاه و حفاظت سبزپوشان غیور از کشور و نظام، «تمدن و حکومت اسلامی» در جهان حاکم خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی پیش از ظهرامروز در دیدار با فرماندهان و مسئولان سپاه بیت‌المقدس استان کردستان که به‌ مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد. ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و پیروزی ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: یکی از معجزات انقلاب، خود انقلاب است و امسال نیز اولین سالگرد گام دوم انقلاب را پشت سر گذاشته و وارد سال دوم آن شدیم که این مسئله نیز خود یک معجزه است.
 
وی افزود: از همان ابتدای انقلاب دشمنان با تصور تسلط بر نظام مقدس جمهوری اسلامی، توطئه‌چینی کردند اما خداوند با عنایت خود رهبران بزرگی را برای این ملت قرار داده تا توطئه دشمن را خنثی کنند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: عنایت و دست قدرت خدا پشت انقلاب است و خود خداوند این نظام را اداره کرده و همه ما را یک وسیله قرار داده و با وجود جنگ، ناامنی‌ها و اتفاقات ناگوار همواره در جای جای انقلاب شاهد عنایت خداوند متعال هستیم.
 
وی عنوان کرد: اگر انسان وسیله‌ای کار خیر و کمک باشد مایه مباهات بوده و سپاه پاسداران نیز عامل خیر و برکت در کشور است.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی ابراز داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط حضرت امام خمینی(ره) تشکیل و همواره پاسدار این نظام بوده و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری با حفاظت سبزپوشان غیور از کشور و نظام، «تمدن و حکومت اسلامی» در جهان حاکم خواهد شد.
 
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور بوده و سپاه پاسداران نیز یکی از ارکان اصلی و اساسی پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
 
آیت الله حسینی شاهرودی ابراز داشت: هنگامی که آمریکا سپاه پاسداران را تروریست اعلام کرده بود همه ملت ایران به حمایت از سپاه برعلیه گفته های نابجای آمریکاه شعار مرگ بر آمریکا سردادن و بسیاری از این ملت لباس مقدس سپاه را به تن کردند.
 
نماینده ولی فقیه درادامه اظهارداشت: قدرت موشکی ایران اسلامی به جهت ولایت مداری نیروهای مخلص و متخصصی است که در لباس مقدس سپاه ودیگر ارگانها به وطن خدمت می کنند.آنها براساس عشق وعلاقه ای که به ولایت داشته ودارند پیگیردستورات وایده های مقام معظم رهبری به این موفقیت بزرگ دست یافتند.
 
وی گفت:  تک تک سپاهیان عزیز باید دارای دو ویژگی مهم، ایمان محکم و بصیرت نافذ باشند  تا بتوانند پشت همه توطئه ها و ترفندهای دشمن را ببینند و بر قدرت واقتدار خود بی افزایند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: با وجود سپاه و حفاظت سبزپوشان غیور از کشور و نظام، «تمدن و حکومت اسلامی» در جهان حاکم خواهد شد. 
 
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در بخشی دیگر از سخنان خود با یادآوری مجاهدت‌های حاج قاسم فرمانده دلاور و سرافراز اسلام افزود: شهادت سپهبد شهید سلیمانی بسیاری از مسائل را روشن کرده و حضور میلیونی در مراسم گرامیداشت، احساسات و ارادت مردم نسبت به این شهید والامقام برای سراسر دنیا تعجب‌برانگیز بود. 
 
وی بودن در لباس سپاه را مایه افتخار دانست و افزود:لباس سپاه، لباس تهطیر بوده و عظمتی در دنیا ایجاد کرده که همگان شاهد آن هستند وشماها که این لباس مقدس را برتن دارید باید قدردان خود باشید و خود و لباس خود را ارزان نفروشید.

آخرین کتاب ها