نظام اسلامی ایران بر اساس امر به معروف و نهی از منکر پایه گذاری شده است
1398/11/15
نماینده ولی فقیه در کردستان
نظام اسلامی ایران بر اساس امر به معروف و نهی از منکر پایه گذاری شده است
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: ایران نظامی است که بر اساس امر به معروف و نهی از منکر پایه‌گذاری شده و همواره مروج معروفات بوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی عصر دوشنبه در نشست با روسای ادارات و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان سقز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی نشات گرفته از اصل نظام اسلامی است و انقلاب ایران اسلامی با رهبری امام راحل برای بشریت منافع ارزشمندی به همراه داشته است.
 
وی ادامه داد: ایران نظامی است که بر اساس امر به معروف و نهی از منکر پایه‌گذاری شده و همواره مروج معروفات بوده است.
 
آیت الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به آیاتی از قرآن پیرامون ضرورت دشمن‌شناسی افزود: اگر دشمنان دین قدرت بگیرند، فساد همه جا را فراخواهد گرفت.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: نظام امپریالیستی غرب با اقتصاد سرمایه‌داری چیزی جز رواج فساد را دنبال نکرده است لذا تکیه بر شیطان بزرگ آمریکا، اشتباه است.
 
وی تاکید کرد: غرب در خاورمیانه به دنبال منافع خود و به تاراج بردن ثروت‌های این کشورها از جمله نفت و به فروش رساندن تسلیحات نظامی است.
 
آیت الله حسینی‌شاهرودی در بخشی دیگر از سخنان خود به اقدامات انجام شده در استان کردستان از جمله بهره‌مندی مناسب مردم روستاها از نعمت گاز و سایر خدمات ارائه شده اشاره کرد.

آخرین کتاب ها