ظرفیت های انقلاب اسلامی ایران با زبان فرهنگ و هنر معرفی شوند
1398/11/15
نماینده ولی فقیه در کردستان
ظرفیت های انقلاب اسلامی ایران با زبان فرهنگ و هنر معرفی شوند
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمنان سعی دارند این نظام و انقلاب را زیر سوال ببرند و وظیفه جامعه فرهنگ و هنر نشان دادن ابعاد و ظرفیت هایی است که بواسطه انقلاب به دست آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر امروز سه شنبه در جمع فعالان حوزه فرهنگ و رسانه استان کردستان، اظهار داشت: یکی از مهمترین دلایل تثبیت انقلاب زنده بودن و گسترش فکر انقلاب در جهان اسلام و صادر شدن آن به دیگر مناطق جهان است.
 
وی افزود: ماندن انقلاب و گذشت از گام اول و آغاز چهل و یکمین سال آن با بهره گیری از بیانیه گام دوم انقلاب رهبری که نقشه راه ما باید مبتنی بر آن باشد، نشان می دهد که انقلاب در راه اهداف و آرمان های خود موفق بوده است.


 نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: هم اکنون شاهد برداشتن گام دوم انقلاب هستیم و هر قانونی خلاف قرآن باشد در کشور ما هویت پیدا نمی کند.


نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایرانی در حالی این مسیر را طی کرده است که همواره از سوی دشمنان مورد هجمه قرار گرفته و با توطئه های بسیاری نیز در این مسیر مواجه بوده است و نگاه به این وضعیت نشان دهنده جایگاه و تاثیرگذاری بالای انقلاب اسلامی ایران است.
 
عضومجلس خبرگان رهبری ادامه داد: برکاتی که در سایه این انقلاب به دست آمده بر پایه پیروی از اسلام و قرآن بوده است و همین مسئله باعث شده تا انقلاب ما یک انقلاب بین المللی باشد و به تمام جهان اسلام صادر شود.
 
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: دشمن با استفاده از کودتا، استفاده از نفوذ و تطمیع افرادی در بدنه نظام و دولت و همچنین به راه انداختن جنگ نرم سعی دارد که انقلاب را از مسیر خود خارج کند و افکار انقلابی جوانان این مرز و بوم را تغییر دهد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خواستار نقش‌آفرینی هرچه بیشتر هنرمندان متعهد و انقلابی در حوزه جنگ نرم شد و گفت: عمده سیاست‌های جنگی دشمنان علیه ما در حوزه جنگ نرم است.
 
وی بیان کرد: دشمن با ابزارهایی مانند ماهواره، فضای مجازی، رسانه های شنیداری و تصویری و دیگر ابزارها سعی می کند فرهنگ غنی مردم را هدف بگیرد و با القای افکار غربی ذهن جوانان را از فرهنگ انقلاب و مقاومت دور کند تا به اهداف دیگر خود در منطقه دست یابد.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: امروز می بینیم به واسطه همین افکار غربی در شعر شعرای ما، فیلم فیلمسازان ما و صحبت هنرمندان ما دچار تغییراتی شده ایم و عده ای دارند از فرهنگ انقلابی و مقاومتی ملت ایران فاصله می گیرند.  


وی افزود: شهادت شهید سلیمانی اثبات کرد که انقلاب اسلامی زنده است و نشان داد که فکر انقلاب به سراسر جهان منتشر شده است.

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان معرفی ظرفیت ها و توانمندی های انقلاب اسلامی از طریق زبان فرهنگ و هنر را خواستار شد و افزود: : اهالی فرهنگ و رسانه باید سعی کنند از این ظرفیتی که در اختیار آنان قرار دارد در راستای منافع ملی و منافع مردم استفاده کنند و اجازه ندهند دشمن بر افکار آنان چیره شود.


 


آخرین کتاب ها