حضور حداکثری در۲۲ بهمن می‌تواند تنور انتخابات را داغ کند
1398/11/17
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
حضور حداکثری در۲۲ بهمن می‌تواند تنور انتخابات را داغ کند
نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر حضورو مشارکت پررنگ مردم در انتخابات تصریح کرد: با توجه به انتخابات پیش رو حضور حداکثری و پرشور مردم در 22 بهمن می تواند تنور انتخابات در اسفندماه را برای مشارکت همه جانبه مردم داغ کند و این تکلیفی است که بر عهده هر فرد ایرانی قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان  کردستان،  آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی پیش ازظهرامروز در دیدار با مدیران کردستان و اعضای کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر استان، ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجراظهار داشت: دشمنی آمریکاه واستکبار با نظام اسلامی ایران به این خاطر است که انقلاب اسلامی ایران با تمام توان در مقابل قدرتهای بزرگ ایستاده و آنها کاملا خطر را حس کرده اند. 
 
وی بیان داشت: ایام دهه مبارک فجر زمینه‌ای برای بیان خدمات نظام جمهوری اسلامی است و می‌تواند برای خیلی از ما مهم باشد.
 
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران از چند جهت قابل توجه جهانیان و بخصوص استکبار شده و اینکه آنان نمی توانند با این انقلاب مبارزه کنند و آن را از بین ببرند یکی از این توجهات است.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با تمام اهداف و آرمانها دارد پیش می رود تا جایی که مردم حاضرند برای بقای این نظام و انقلاب جان بدهند .


 منتخب مردم کردستان در مجلس خبرکان رهبری به ویژگی‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: استقلال، اقتدار، ایستادگی، آرمانگرایی و واقع‌بینی از ویژگی‌های بارز انقلاب بوده به طوری‌که با وجود تحریمها در عرصه‌های مختلف، به خودکفایی رسیده‌ایم.

وی در ادامه بیان داشت: طبق نظریه پردازان و جامعه شناسان عمرهیچ انقلابی به 20سال نمی رسد اما دوام و ماندگاری انقلاب اسلامی و تاثیر آن برجهان، دنیا را متوجه خود کرده است.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: تحریم ایران از طرف آمریکا ناشی از ناامیدی وشکست آمریکا از نهادهای بین المللی است که ما در تحریمها توانستیم با دلار آمریکا بجنگیم و به اعتبار آن درمجامع جهانی ضربه بزنیم.
 
وی به پیشرفت های نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: پیشرفت ما درصنایع دفاعی و تسلیحاتی، درآمدهای اقتصادی آمریکا از فروش تجهیزات نظامی را به طور چشمگیری کاهش داده  تاآنجا که سلاح های ایرانی امروز در بسیاری از کشورها برعلیه آمریکا و اسرائیل بکار گرفته می شود.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بیان کرد: امروز به برکت قدرت انقلاب اسلامی ایران و مبارزه ومقابله با دشمنان اسلام، تمام مظاهر و هیبت و قدرت آمریکا و متحدانش در سطح دنیا شکسته شده است.


وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی چند ویژگی مهم مانند واقع‌بینی دارد که برای هیچ‌کس قابل تغییر نیست و این امر به خوبی برای غرب نیز ثابت شده است.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار داشت: در درجه اول پشتوانه اصلی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خداوند است و یکی دیگر از قدرت انقلاب مردم هستند چون انقلاب توسط خود مردم اتفاق افتاد و امروز نیز همه تلاش دشمن این است که مردم را ازاین  نظام بگیرد.
 
نماینده مردم کردستان درمجلس خبرگان رهبری حضور پرشور مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن را بسیار مهم  دانست و افزود: با توجه به درگیریهای پیش آمده درمنطقه و شهادت سردار سلیمانی و تقارن اربعین این پاسدار دلاوراسلام با 22 بهمن می طلبد حضور مردم در راهپیمایی امسال نسبت به سالهای گذشته از شور و شعب بیشتری برخوردار باشد.
 
وی  با تاکید بر حضورو مشارکت پررنگ مردم در انتخابات تصریح کرد: با توجه به انتخابات پیش رو حضور پرشور مردم در 22 بهمن می تواند تنور انتخابات در اسفندماه را برای مشارکت همه جانبه مردم داغ کند و این تکلیفی است که بر عهده هر فرد ایرانی قرار دارد.


 وی عنوان کرد: حضور گرم و معنادار مردم در 22 بهمن و انتخابات پیش‌رو، بیانگر حماسه‌ای دیگر از سوی مردم است چراکه سرنوشت کشور مردم سالاری ایران بر اساس رای و انتخاب مردم است.


نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری اینکه مجلس در سرنوشت و پیشرفت کشور بسیار موثر است، تصریح کرد: باید علاوه بر حضور خود، برای مشارکت بالا در انتخابلت و خلق حماسه ماندگار، از همه احزاب و گروه‌ها دعوت کنیم.


آخرین کتاب ها