خون شهدا یاری‌گر مظلومان جامعه خواهد بود
1398/11/20
نماینده ولی فقیه در کردستان
خون شهدا یاری‌گر مظلومان جامعه خواهد بود
نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: خون شهدا چون یاری گر مظلومان جامعه خواهد بود هرگز هدر نمی رود و این خون آتشی علیه ظالمین می باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی پیش‌از ظهر امروز در یادواره شهدای ارتش استان کردستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، به اقدام قدرتمندانه سپاه در برابر جنایات تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و اظهار داشت: حمله به پایگاه عین‌الاسد آمریکا و کشتن و نابودکردن بسیاری از نیروهای آمریکایی و تجهیزات و تسلیحات آنها در عراق بعد از اقدام نابخردانه آمریکا در شهادت سردار سلیمانی، نشان از  قدرت و اقتدار ایران اسلامی است.
 
وی به اقتدار و قدرت ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: نیروهای مسلح ایران با حمله به پایگاه عین‌الاسدآمریکاه درعراق  ابر قدرتی و ابهت آمریکا را در هم شکستند و این اقدام شجاعانه ایران اقتدار و قدرت جبهه مقاومت و خود ایران اسلامی را بیشتر نشان داد.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: این افتخاری است که ما توانستیم به برکت خون همین شهدای والامقام  ایران اسلامی توسط متخصصین  داخلی به ساخت موشک‌های نقطه‌زن و بالستیک دست پیدا کنیم وبا همین موشکهای خود ساخته  بدون هیچ‌گونه خطایی آنچه که مورد نظر بود مورد هدف قراردهند. 
 
وی گفت: از آنجا که قدرت جنگ الکترونیک در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار است  این اقدام سپاه پاسداران ایران اسلامی برتری ایران را درجنگ الکترونیک با آمریکا ثابت کرد  چون با وجود اطلاع‌رسانی و تبلیغات قبلی مبنی بر انتقام سخت، آمریکا توانایی مهار موشک‌های ایران را نداشت.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و همه کسانی است که با فرهنگ ایثار و مقاومت، پیروزی انقلاب را رقم زدند و بعد از یک‌هزار و 400 سال نظام کاملا اسلامی را به جهانیان نشان دادند.
 
وی با تاکید بر احترام و تکریم نسبت به خانواده شهدا افزود: خانواده شهدا آنهایی هستند که در راه انقلاب عزیزترین دارایی یعنی فرزندان و همسران خود را تقدیم نظام اسلامی کردند تا بدینوسیله آرامش و امنیت را برای این  ملت به ارمغان آورند، بنابراین پاسداشت از این یادگاران انقلاب وظیفه همه مردم و مسئولان است.
 
وی به نقش شهداء در اثرگذاری انقلاب اشاره کرد و گفت: شهدا وقتی شهید می‌شوند توانایی و اثرگذاری بیشتری پیدا می‌کنند و شهادت سردار سلیمانی هم تاثیرات مهمی در ابعاد مختلف داشت.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: خون شهدا هرگز هدر نمی‌رود و یاری‌گر مظلومان جامعه خواهد بود.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: بزرگداشت شهدا و تجلیل از خانواده شهدا کمترین کار ماست و باید به‌صورت مستمر انجام شود چراکه همه ما مدیون آنها هستیم.
 

آخرین کتاب ها