جریان انقلاب اسلامی ایران قدرت پوشالی آمریکا و غرب را ازبین برد
1398/11/21
نماینده ولی فقیه در کردستان
جریان انقلاب اسلامی ایران قدرت پوشالی آمریکا و غرب را ازبین برد
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه روزی اینها با ادعای ابرقدرتی شرق و غرب خود را ارباب همه دنیا می دانستند، اما جریان انقلاب به آنها فهماند اینگونه نیست چرا که با رهبری امام راحل و حضور در صحنه مردم جریانی شکل گرفت که با تفکر دینی، قدرت پوشالی آنها را از بین برد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دفترنماینده ولی فقیه دراستان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی درهمایش سراسری روحانیون با موضوع بررسی چالش‌های پیش‌روی امت اسلامی در عصر حاضر که ظهر یکشنبه در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد:‌ انقلاب اسلامی ما در همان اوایل پیروزی دشمنانی  داشته و دارد که از همه روش‌ها برای سرنگونی حکومت‌ها و ملت‌های اسلامی استفاده می‌کنند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد:‌ آنها چون خود را قدرتمند می بینند تا آنجایی که زورشان برسد، از زور و دربخشهایی هم با تزویرعلیه امت های دیگراستفاده می‌کنند و بخش اعظم سیاست آنها ناامنی، تهدید و تطمیع  است که ازاین طریق می خواهند حاکمیت خود را ادامه ‌دهند.
 
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه روزی اینها با ادعای ابرقدرتی شرق و غرب  خود را ارباب همه دنیا می دانستند، اما جریان انقلاب به آنها فهماند اینگونه نیست چرا که با رهبری امام راحل و حضور در صحنه مردم جریانی شکل گرفت که با تفکر دینی، قدرت پوشالی آنها را از بین برد.
 
وی گفت: شما روحانیون افسران جنگ نرم هستید و باید بتوانید با بصیرت و دانش در برابر ترفندهای دشمنان ایستادگی کنید و این رسالت انقلاب اسلامی که همان خروج نیروهای شر و کفر از میدان است به سرانجام برسانید.


آیت الله حسینی شاهرودی به ورود دشمنان با ابزار جنگ نرم برای خارج کردن نیروهای انقلابی از میدان نبرد با استکبار اشاره کرد و افزود: در این عرصه است که روحانیت باید کاملا آماده و در صحنه باشد و روشنگری کند.  
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: امروز دشمنان در موضع‌گیری نسبت به جمهوری اسلامی و امت اسلامی ایران می‌دانند که با جنگ سخت و تطمیع و غیره نمی‌توانند کشور ما را به زانو درآورند و این آنها را ناامید کرده است.
 
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: ایده، روحیه و جریان انقلاب اسلامی امروز به الگویی برای مبارزه و مقابله با استکبار جهانی تبدیل شده به همین دلیل دشمنان، ایران هراسی را در جهان به راه انداخته‌اند.
 
وی خارج کردن مردم از صحنه های انقلاب با فریب و جهل را از نقشه های شوم دشمنان دانست و اضافه کرد: دشمن همه ابزار خود را در جنگ نرم به کار گرفته و برای هر قشری برنامه جداگانه دارد تا با استفاده از واژه فساد در بخش‌های مختلف، پراکندگی و ناامیدی را رواج دهد.  
 
نماینده ولی فقیه در کردستان به تشییع باشکوه پیکر سردار شهید سلیمانی هم اشاره و حضور بی نظیر مردم را نشانه زنده بودن انقلاب اسلامی دانست و گفت: با وجود همه فشارهای دشمنان انقلاب چالش‌ها را پشت سر می‌گذرد چرا که وعده خداوند بر این است که زمین میراث صالحان خواهد بود.
 
 
 
 


آخرین کتاب ها