• ایران
  • چهارشنبه ، 1 بهمن 1399
  • نسخه آزمایشی
news-details
نماينده ولي فقيه درمراسم گراميداشت 9دي و روز ميثاق امت با ولايت

بصيرت در مطالعه، تفکر و در تبعيت از منويات رهبر معظم انقلاب است

 


 


 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر نماينده ولي فقيه در استان کردستان، حجت الاسلام والمسلمين عبدالرضا پورذهبي در مراسم گراميداشت نهم دي ماه و ميثاق با ولايت، ضمن تسليت ايام سوگواري فاطمه زهرا(س)  به همه مسلمانان جهان،  اظهار کرد: سال 88 خط قرمزهاي نظام شکست و باب توهين و اتهام در نظام توسط افراد به ظاهر انقلابي باز شد.

نماينده ولي فقيه در کردستان فرمود:  دشمن وقتي که اميد خود را از گروهک‌ها و دشمنان مرزي از دست مي‌دهد به عوامل داخلي رو مي‌آورد و در اين راستا نيز از کساني که مسئوليت داشتند استفاده مي‌کند.

 

ايشان افزود: در تاريخ انقلاب اسلامي شاهد توطئه‌ها و دسيسه‌هاي متعددي از سوي دشمنان بوديم اما در آستانه دهه چهارم از انقلاب کسي توقع نداشت که اتفاقاتي مانند اتفاقات سال 88 در کشور آن هم به دست کساني رقم بخورد که سال‌ها در مسئوليت‌هاي مهم نقش داشته‌اند.

 

حجت الاسلام و المسلمين پورذهبي يادآور شد: فتنه ?? واژه‌اي است که رهبر معظم انقلاب در حدود ?? سخنراني به آن اشاره کرده است و اين مهم نشان دهنده عمق توطئه‌ها و دسيسه‌هايي است که دشمنان خارجي به همراه مزدوران داخلي فتنه‌اي را به راه انداختند و اتفاقاتي را رقم زدند که کشور را به تعبير رهبر انقلاب به لب پرتگاه بردند.

 

مسئول مرکز بزرگ اسلامي غرب کشور خاطرنشان کرد: دشمنان در سال ?? توسط عوامل داخلي شبهات ايجاد کردند و اين عوامل داخلي ناخودآگاه در زمين دشمن بازي کردند و کساني که رأي نداده بودند را هم وارد ميدان کردند.

 

ايشان افزود: براي جلوگيري از تکرار اين شبهات و فتنه‌ها بايد منويات رهبري در سال ?? را بازبيني و مطالعه کنيم و در جلسات و نشست‌هاي تخصصي دستاوردهاي نهم دي ماه را بررسي کنيم.

 

نماينده ولي فقيه در استان کردستان اظهار کرد: بصيرت در مطالعه، تفکر و در تبعيت از منويات رهبر معظم انقلاب است و هر فردي دلسوز و انقلابي بايد اين مهم را مدنظر داشته باشد.

  • برچسب ها
  • @nvfkordestan